Молодіжки «Динамо» та «Колоса» провели контрольний матч

Молодіжки «Динамо» та «Колоса» провели контрольний матч

У середу на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського молодіжні склади «Динамо» та «Колоса» провели контрольну зустріч. Кияни вийшли на гру у такому складі – Тугай, Скорко, Вівчаренко, Забарний, Біловар, Михайленко, Волошин, Беніто, Надольський, Шулянський, Каргбо. У «Колоса» U-21 стартовий склад був наступний – Денега, Литвинов, Новак, Марчук, Малакі, Альваро, Мораренко, Сорокін, Мамаду Данфа, Сенько, Коваль.

 

 

 

Гра проти багаторазових чемпіонів України у чемпіонатах U-21 дала багато інформації для нашого тренерського штабу – Влада Савчука та Андрія Гірчі. Проте, сили поки що не рівні. У першому таймі динамівці зробили хороший заділ, відправивши у сітку ковалівців два м’ячі. Хоча наші хлопці доволі довго тримали свої ворота на замку, а ось на 34-ій хвилині Беніто таки зміг відкрити рахунок:

 

;

 

А за кілька секунд до завершення першої половини Ярослав Надольський скористався помилкою у центрі нашого захисту і подвоїв перевагу «Динамо»:

 

;

 

У другому таймі у складах обох команд було багато замін, тренери експериментували, а остаточний рахунок у грі встановив Ярослав Надольський. Атакувальний півзахисник «Динамо» U-21 відзначився дублем на 87-ій хвилині:

 

 

Повністю гру «Динамо» U-21 3:0 «Колос» U-21 можна подивитися тут:

 

 

 

Контрольний матч

«Динамо» U21 – «Колос» U21 – 3:0 (2:0)

«Динамо» U21 (стартовий склад): Тугай, Біловар, Забарний, Вівчаренко, Скорко, Михайленко, В.Волошин, Надольський, Беніто, Шулянський, Каргбо.

«Колос» U21 (стартовий склад): Денега, Литвинов, Новак, Марчук, Малакі, Альваро, Мораренко, Сорокін, Мамаду, Сенько, Коваль.

Голи: Беніто (35), Надольський (45, 87)

 

 

 

Фото: www.fcdynamo.kiev.ua