Молодіжні команди «Колос» U-19 та U-21 вийшли з зимової відпустки

Молодіжні команди «Колос» U-19 та U-21 вийшли з зимової відпустки

Молодіжні команди «Колос» U-19 та U-21 завершили зимову відпустку і приступили до тренувань. Вчора обидві команди здали ПЛР-тести і вже сьогодні, після отримання негативних результатів, хлопці Владислава Савчука та Олександра Поздєєва розпочали тренувальні сесії у Києві, які триватимуть тиждень.

 

Після тижневого циклу тренувань наш дубль та юнацька команда 18 січня вирушать на захід країни до містечка Моршин на навчально-тренувальні збори. Вже безпосередньо на зборах ковалівські команди будуть закладати фундамент на другу половину сезону та готуватися до продовження участі в чемпіонатах України U-19 та U-21.

 

 

Нагадаємо, що після першого кола «Колос» U-19 розташувався на шостій сходинці у турнірній таблиці – хлопці Олександра Поздєєва набрали 19 очок після тринадцяти турів. Також на шостій позиції в таблиці завершив першу половину сезону 2020/2021 і «Колос» U-21. Підопічні Влада Савчука також здобули дев’ятнадцять балів після тринадцяти зіграних матчів.

 

Відзначимо, що після завершення перших у цьому році навчально-тренувальних зборів у наших молодіжних команд буде змога перевірити свою готовність у іграх проти міцних аматорських суперників. Наш клуб візьме участь у традиційному зимовому турнірі імені Олега Макарова, який стартує у суботу, 30 січня. Планується об’єднана заявка «Колоса», щоб у матчах могли зіграти і хлопці з команд U-17, U-19 і хлопці U-21. Нагадаємо, що Меморіал Макарова, організатором якого виступає Київська обласна асоціація футболу, проводиться з 1996 року.