МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! «КОЛОС» У ЛІЗІ ЄВРОПИ!

«Колос» увійшов в історію українського футболу! У свій дебютний сезон в УПЛ наша команда здобула перепустку в Лігу Європи! Браво!

Фінальну битву за ЛЄ команди розпочали дуже обережно – захисні порядки і «Колоса», і «Маріуполя» діяли уважно, адже ціна помилки у такій грі була дуже високою.

Не зважаючи на це, моменти все ж таки виникали, але назвати їх стовідсотковими було важко. Перший хороший випад був у наших – Смирний прорвався по центру і пробив, Федорчук заблокував удар Євгенія. Гості відповіли дальнім пострілом від Ігнатенка – повз ворота. «Колос» намагався розхитати оборону азовців гострими прострілами з флангів, а також ударами з різних дистанцій. На 16-ій хвилині Морозко прострілював з лівого флангу на Антюха, проте захисник вибив м’яч з-під ноги Дениса.

За дві хвилини був навіс Смирного – Морозко відгукнувся, але не встиг до м’яча. Невдовзі Смирний взяв ініціативу на себе і пробив по центру – Гальчук зреагував.

Також запам’ятався класний удар з розвороту від Морозка – наш атакувальний півзахисник не влучив у ворота.

На 35-ій хвилині трибуни активізувалися – Задоя виконав подачу з кутового, захисник «Маріуполя» виніс м’яч, атака ковалівців продовжилася падінням Бондаренка біля воріт Гальчука. Але Євген Арановський показав, що це не пенальті.

Наприкінці першої половини дуже активним був Морозко, який відзначився двома доволі небезпечними ударами – спочатку Євгеній пробивав метрів с десяти, але не влучив у ствір. А потім був удар метрів з двадцяти – вище поперечини.

Одразу по перерві був момент у Бондаренка. Олександр пробивав головою після подачі з правого флангу – Гальчук витягнув м’яч з дев’яткі воріт!

А ось на 55-ій хвилині стався неприємний епізод  Віталій Гавриш опинився на газоні, і показав нашому тренерському штабу, що у нього пошкодження. Капітан «Колоса» пішов з поля шкутильгаючи, а замість нього вийшов Кирило Петров. Капітанську пов’язку одягнув Євгеній Волинець.

Після цього пішла більш нервова і хаотичною гра, і це було логічно. Почали позначатися втома гравців і велика напруга вирішальної битви.

А на 70-ій хвилині ковалівці мали нагоду відкривати рахунок! Чоботенко сфолив проти Морозка і отримав жовту картку. Сам Морозко виконав штрафний – удар Євгенія прийшовся у хрестовину воріт азовців!

За кілька хвилин був хороший шанс у Бондаренка – Олександр пробивав з вигідної позиції, але влучив у захисника!

Ще один момент був у наших на 78-ій хвилині. Смирний заробив небезпечний штрафний для «Колоса» , проте Володимир Лисенко, який перед цим вийшов на заміну, пробив у стінку.

Наприкінці основного часу команди діяли обережніше, щоб звести до мінімуму будь-який ризик. Хоча на 89-ій хвилині гості могли і відкрити рахунок. Топалов пробивав з убійної позиції, проте наш голкіпер Євгеній Волинець зробив неймовірний сейв!

У підсумку, основний час завершився внічию 0:0, і на вболівальників і на команди чекав додатковий час – два тайми по 15 хвилин. І тільки-но розпочався екстра-тайм, як «Колос» провів гольову атаку! Лисенко зробив навіс з лівого флангу – Денис Антюх продавив захисника і пробив головою – м’яч парашутом перелетів через голкіпера гостей – 1:0!

У першій додатковій п’ятнадцятихвилинці запам’ятався хороший момент у Лисенка, коли наш форвард метрів з дванадцяти пробив вище воріт.

Другий екстра-тайм почався з гострого випаду Дениса Костишина, який перед цим вийшов на заміну, але удар Дениса прийшовся над поперечиною. До кінця додаткового часу найголовнішим для наших хлопців було не припуститися помилки у захисті, і вони блискуче впоралися із цим завданням!

Фінальний свисток Євгена Арановського зафіксував результат 1:0 і історичну перепустку «Колоса» у Лігу Європи! Вітаємо всіх наших вболівальників з цим історичним успіхом!

ПРОТОКОЛ

FavBet-Ліга. Сезон 2019/2020. Плей-офф за перепустку в Лігу Європи (Фінал – з одного матчу)

Київ, НСК «Олімпійський», середа, 29.07.2020, 19:30

«Колос» (Ковалівка) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 1:0 (0:0, 0:0, 1:0, 0:0)

Гол: Антюх (95)

Попередження: Задоя (10), Костишин (114) – Мишньов (7), Тищенко (47), Чех (101)

Колос: Стартовий склад – 25.Євгеній Волинець, 24.Олексій Зозуля, 13.Віталій Гавриш (К) (5.Кирило Петров, 57), 6.Максим Максименко, 29.Владислав Ємець, 99.Євген Задоя (18.Денис Костишин, 101), 48.Павло Оріховський (14.Вадим Мілько, 75), 8. Євгеній Смирний, 10.Євгеній Морозко, 9. Денис Антюх, 17. Олександр Бондаренко (7.Володимир Лисенко, 75)

Запас – 1.Антон Яшков, 80.Євген Єфремов, 15. Олександр Чорноморець, 77. Арні Вільхамссон, 11.Олег Кожушко

Головний тренер – Руслан Костишин

Маріуполь: Стартовий склад – 1. Євген Гальчук, 8.Павло Полегенько, 4..Сергій Чоботенко, 13.Сергій Яворський (К) ( 44.Данило Сагуткін, 86), 19.Ігор Тищенко, 73.Данило Ігнатенко (71.Максим Чех, 86), 25. Валерій Федорчук (20.Олексій Кащук, 99), 11.В’ячеслав Чурко (7.Дмитро Топалов, 73), 75.Віктор Корнієнко, 9.Дмитро Мишньов, 86.Руслан Фомін (77. Андрій Кулаков, 99)