«Минай» 0:0 «Колос». Текстовий онлайн матчу 20 туру УПЛ

Друзі! У неділю 4 квітня о 14:00 в Ужгороді стартує матч 20-го туру Favbet Ліги «Минай» – «Колос». Слідкуйте за подіями цієї зустрічі у нашому текстовому онлайні. Стартуємо за годину до початку гри.

А пока подивимося на фактаж та можливі події:

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса) провів 23 гри в УПЛ.

Історія зустрічей:

Всього зіграно 1 матч: +0=1-0 м’ячі 2-2 — в УПЛ

На полі «Минаю»: раніше не зустрічалися

Попередній матч — 25.10.2020. 7-й тур Чемпіонату України-2020/2021

«Колос» — «Минай» — 2:2

Голи: 0:1 — А.Нурієв (17), 1:1 — В.Мілько (19), 1:2 — А.Шиндер (62), 2:2 — М.Данфа (63).

Цікаві факти та можливі події:

«Колос» може здобути 20-ту перемогу в Чемпіонатах.

10-й домашній «Минаю» в УПЛ.

«Минай» на своєму полі не грає внічию впродовж рекордних для клубу 5-ти матчів: 2 перемоги та 3 поразки.

Безпрограшна гостьова клубна рекордна серія «Колоса» продовжується в УПЛ 4 гри: +2=2.

Пропускний клубний рекордний домашній серіал «Минаю» триває 5 ігор — 9 м’ячів.

Безгольова серія «Минаю» триває в Чемпіонаті 315 хвилин.

Дебют у статусі головного тренера «Минаю» 36-річного Миколи Цимбала.

12:30 – Наша команда вже прибула на стадіон, і буде готуватися до передматчевої розминки:

13:00 – Є заявки команд на цю зустріч!

«Минай»: 1.Попович Андрій (К), 29.Кожанов Денис, 6.Петрусенко Олександр, 20.Пиняшко Василь, 23.Ткачук Андрій, 19.Шиндер Антон, 71.Лопирьонок Максим, 7.Нурієв Анатолій, 22.Маємбе, 4.Саків Тарас, 44.Матіч Міслав

Запас: 32.Каніболоцький Антон, 8.Малепе Терсайу, 6.Сніжко Олександр, 9.Угочукву Огбонна, 10.Мілевський Артем, 30.Баґайоко Сіака, 2.Чушенко Владислав, 88.Бойко Віталій, 27.Ахмедзаде Рустам

Головний тренер – Цимбал Микола

«Колос»: 25.Волинець Євгеній, 23.Кравченко Микита, 13.Гавриш Віталій (К), 5.Петров Кирило, 15.Чорноморець Олександр, 14.Мілько Вадим, 48.Оріховський Павло, 9.Антюх Денис, 20.Чурко Вячеслав, 69.Ільїн Олег, 7.Лисенко Володимир

Запас: 31.Кучерук Владислав, 21.Новак Євгеній, 2.Ром Матія, 24.Зозуля Олексій, 38.Нгамба Альваро, 8.Смирний Євгеній, 94.Мамаду Данфа, 17.Хльобас Дмитро, 19.Ісаєнко Євгеній

Головний тренер – Костишин Руслан

***

13:22 – Поки команди готуються до поєдинку, спортивний директор “Колоса” Віталій Лисицький та зірковий форвард “Минаю” Артем Мілевський обговорюють майбутній матч.

13:40 – за 20 хвилин гра стартує. Команди на розминці:

13:45 – головний тренер “Колоса” Руслан Костишин перед матчем дуже зосереджений:

***

1 хв. – Матч стартував. “Минай” грає у блакитній формі, а “Колос” у чорній.

5 хв. – Поки йде розвідка. Команди приглядаються одна до одної. Останній раз між собою “Минай” та “Колос” грали ще у жовтні минулого року.

7 хв. – Перший удар від “Колоса”: після пасу Лисенка пробивав Оріховський, проте повз ворота.

11 хв. – МОМЕНТ У “КОЛОСА”! Кравченко зробив навіс з правого флангу – Лисенко пробив головою, м’яч влучив у стійку воріт і прилетів у руки голкіперу закарпатців.

15 хв. – Ковалівці захопили ініціативу і тримають м’яч під своїм контролем.

19 хв. – Наші заробили шрафний. Чурко виконав навіс, захисник виніс м’яч подалі.

22 хв. – Два поспіль кутових у “Миная” – безрузультатно.

25 хв. – МОМЕНТ У “КОЛОСА”! Ільїн віддав пас на Лисенка – Володимир опинився один перед голкіпером “Миная” і повинен був забивати, проте не зміг переграти Андрія Поповича.

28 хв. – Антюх пробив метрів з вісімнадцяти – Попович перевів м’яч на кутовий.

31 хв. – Лисенко пробив зі штрафного, м’яч рикошетом полетів у центр карного майданчику господарів. Мілько робив добивання, але удар накрив Матіч, і м’яч у руки таки забрав Попович.

37 хв. – Повна перевага нашої команди у першому таймі, проте поки не вдається забити.

39 хв. – У ковалівців пройшла швидка контратака, але Ільїн замість пасу на Кравченка пробив у захисника.

43 хв. – Лисенко відкрився під передачу Мілька, проте лайнсмен зафіксував офсайд.

45 хв. – ПЕРЕРВА. 0-0.

46 хв. – Другий тайм стартував. Замін в командах немає.

48 хв. – Петров помилився, подарувавши м’яч супернику, і сам після цього сфолив – арбітр показав Кирилу за фол жовту картку. Саків зі штрафного по центру пробив у нашу стінку.

53 хв. – Кутовий у “Колоса” – господарі відбилися.

55 хв. – Момент у “Миная”! Після подачі з кутового головою м’яч у наші ворота переправляв Нурієв, але Волинець здійснив класний сейв!

58 хв. – Після прострілу з лівого флангу здавалося, що м’яч влучив у руку Пиняшко, проте арбітр показав, що на пенальті це не тягнуло.

63 хв. – Нурієв пробив метрів з двадцяти по нашим воротам, м’яч рикошетом від Петрова полетів на кутовий.

68 хв. – Подвійна заміна від Руслана Костишина – замість Ільїна та Антюха вийшли Смирний і Мамаду Данфа.

72 хв. – Масовану атаку ковалівців перервав свисток рефері – офсайд. Повтор показав, що боковий арбітр грубо помилився – у Кравченка, який прорвався правим флангом, ніякого офсайду не було.

75 хв. – Нурієв пробив з далекої відстані – м’яч пролетів поруч з хрестовиною, а Волинець все контролював.

77 хв. – Чурко у боротьбі із захисником впав у карному майданчику, арбітр показав на кутовий. На повторі видно, що Матіч не порушував правила, а зіграв у м’яч.

79 хв. – Подвійна заміна у “Колоса” – замість Оріховського та Лисенка вийшли грати Альваро Нгамба і Дмитро Хльобас.

81 хв. – Небезпечно! Угочукву, який перед цим вийшов на заміну у господарів, пробив поруч із стійкою воріт Волинця.

85 хв. – “Колос” атакує, проте до результативного удару справа не доходить.

90 хв. – Арбітр компенсує три хвилини.

90+3 хв. – Фінальний свисток. 0-0. Команди здобули по одному балу.