«Оболонь-Бровар» — «Колос» — 1:1

«Оболонь-Бровар» — «Колос»  — 1:1

Ковалівці в п’ятнадцятому турі чемпіонату України на виїзді зіграли внічию зі столичними «пивоварами».

«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) — 1:1 (0:1)

Перша ліга. 15 тур. 28 жовтня. Київ. «Оболонь-Арена». 800 глядачів

Головний арбітр: Панчишин Дмитро (Харків).

Асистенти арбітра: Поважний Ярослав (Харків), Котубей Петро (Закарпатська область).

Четвертий арбітр: Шкуренко Олег (Черкаська область).

Делегат ФФУ: Гордієнко Олексій (Дніпро).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський Назарій, Безуглий Микита (Корнєв Андрій, 46), Гуськов Олександр (Ковбаса Артем, 59), Єфремов Євген, Коваленко Костянтин, Мединський Ігор (Деребчинський Олександр, 83), Покотилюк Максим, Слободян Олег (Островський Денис, 65), Кузін Араміс (Ткач Володимир, 62), Шишка Михайло, Шевченко Євгеній.

Запасні гравці: Тюрін Іван, Ульянченко Владислав, Гурмак Ярослав, Клак Олексій, Косовський Сергій, Степаненко Валерій.

Головний тренер: Ковалець Сергій.

«Колос»: Яшков Антон, Сахневич Андрій, Гавриш Віталій — К, Максименко Максим, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Поздеєв Олександр (Задоя Євген, 86), Кизилатеш Джемаль (Нехтій Владислав, 59),  Кісіль Руслан (Морозко Євгеній, 46), Ільїн Олег (Соломка Юрій, 83), Лисенко Володимир (Бондаренко Олександр, 62).

Запасні гравці: Волинець Євгеній, Тєрєхов Артем, Рябов В’ячеслав, Зуєвич Сергій, Дорошенко Арсентій, Коропецький Василь,  Костишин Денис.

Головний тренер: Костишин Руслан.

Голи: Ковбаса (81) — Ільїн (6).

Попередження: Гуськов, Ткач — Чорноморець, Соломка.

Ковалівці яскраво провели першу сорокап’ятихвилинку, повівши в рахунку на стартових хвилинах зустрічі. Кісіль прострілив у штрафний «пивоварів» з лівого флангу,  а Ільїн, який встиг до м’яча раніше за оборонців «Оболоні-Бровар», потужним ударом метрів з десяти запакував м’яча у сітку воріт, що їх захищав молодий Федорівський — 0:1. А згодом Гавриш, підключившись до розіграшу кутового, головою вдарив вище воріт. Столичні футболісти, однак, дуже швидко прийшли до тями. І вже Гуськов був близьким до того, щоб розмочити володіння Яшкова ударом головою, але голкіпер «Колоса» в блискавичному стрибку цю загрозу нейтралізував. Так само, ціною відчайдушної гри на останній лінії, свої володіння після удару Кісіля з близької відстані врятував й голкіпер «Оболоні-Бровар» Федорівський. Це сталося на тридцять восьмій хвилині гри.

По перерві градус гри неябик виріс. І знову першу нагоду для взяття воріт створили ковалівці. Морозко вивіреною передачею з правого флангу доставив м’яча Нехтію, а той потужним ударом струснув поперечину воріт «Оболоні Бровар». Невпинно шукали вдачі біля володінь свого суперника й «пивовари». Правда, першу небезпеку біля воротам «Колоса» вони створили аж на сімдесят першій хвилині зустрічі. Молодий Ткач, першим опинившись на підбиранні після рикошету від захисника, завдав підступного удару з близької відстані, але Яшков у блискавичному стрибку на цей постріл зреагував. На жаль, на цьому намагання господарів урятувати матч не закінчилися. І за десять хвилин до фінального свистка вони рахунок зрівняли. Ковбаса отримав м’яча на лінії карного майданчика і прицільним ударом напнув сітку в правій від Яшкова дев’ятці воріт.

1:1 — бойова нічия у Києві. А це означає, що «Колос» завершив перше коло чемпіонату України без єдиної поразки! Браво, ковалівці!