Офіційна заява ФК «Колос» Ковалівка

Офіційна заява ФК «Колос» Ковалівка

Офіційна заява ФК «Колос» Ковалівка

​19 квітня 2019р. рядом українських електронних ЗМІ з посланням на сторінку в Facebook журналіста Костянтина Андріюка розповсюджена інформація про нібито участь офіційних осіб ФК «Колос» Ковалівка» у договірних матчах та можливе покарання Клубу у вигляді позбавлення професійного статусу.

​Аналогічна інформація міститься на сторінці в Facebook пана Андріюка.

​Розуміючи бажання журналістів та ЗМІ піднімати свій рейтинг завдяки подачі скандальних новин, ФК «Колос» Ковалівка» вважає за необхідне висловити свою позицію з цього приводу, яка полягає в наступному.

​ФК «Колос» Ковалівка» заперечує розповсюджену інформацію про участь офіційних осіб ФК «Колос» Ковалівка» у договірних матчах, а також інформує вболівальників Клубу та футбольну спільноту про те, що встановлення фактів будь-яких порушень, вини у діях осіб та притягнення до відповідальності суб’єктів футболу згідно з Дисциплінарними правилами ФФУ є виключною компетенцією органів здійснення футбольного правосуддя, а саме Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів Федерації футболу України.

​Таким чином, оскільки на даний момент органами здійснення футбольного правосуддя ФФУ не встановлено ніяких фактів та не прийнято жодного рішення з вищезазначеного приводу, ФК «Колос» Ковалівка» розцінює розповсюдження подібної інформації як «чорний» піар з метою завдати шкоди діловій репутації Клубу та зашкодити його боротьбі за підвищення у класі.

​Позиція ФК «Колос» Ковалівка» щодо договірних матчів є категоричною і полягає в тому, що порушення принципів чесної спортивної боротьби в футболі є неприпустимим.

​В зв’язку з зазначеним, ФК «Колос» Ковалівка» не тільки неухильно дотримувався, дотримується та буде дотримуватися вказаної позиції, але й захищатиме свої права усіма передбаченими законом способами.