Олександр Бондаренко і Антон Яшков залишили «Колос»: Дякуємо, хлопці, за все!

Олександр Бондаренко і Антон Яшков залишили «Колос»: Дякуємо, хлопці, за все!

За обопільною згодою сторін наш клуб залишили форвард Олександр Бондаренко та голкіпер Антон Яшков, які в цьому сезоні перебували в оренді у “Волині” та “Поліссі” відповідно. 

Олександр Бондаренко прийшов у “Колос” в 2014-му році, коли команда ще грала на аматорському рівні. Увагу вболівальників і спеціалістів до себе привернув у 2015-му році, коли в перших восьми матчах забив вісім м’ячів, завдяки чому ковалівці в сезоні 2015/16 років закріпилися в верхній частині турнірної таблиці Другої ліги. В тому ж сезоні Олександр став кращим бомбардиром Другої ліги.

Всього за “Колос” Олександр зіграв 132 матчі, і відзначився голами 48 разів. Він є одним з трьох футболістів, які пройшли з командою шлях від аматорів до Прем’єр-ліги, в якій зіграв за “Колос” 15 матчів.

 

Антон Яшков грав за “Колос” від сезону 2015/2016 і був основним голкіпером в сезонах 2017/18 та 2018/19, надійно захищаючи останній рубіж ковалівського клубу. Загалом за ковалівців Антон провів 85 матчів в різних турнірах, і пройшов шлях від Другої ліги до УПЛ, де провів за “Колос” 8 матчів.  

 

ФК “Колос” дякує футболістам за їх вагомий внесок в розвиток клубу та професіональне відношення до своєї роботи!

Бажаємо всього найкращого у ваших подальших кар’єрах!