Олександр Поздеєв: “Металіст 1925″ — команда досить бойова, тому нам буде нелегко…”

Олександр Поздеєв: “Металіст 1925″ — команда досить бойова, тому нам буде нелегко…”

Капітан «Колоса» Олександр Поздеєв розкрив секрет неймовірного успіху ковалівців у цьому сезоні, а також поділився своїми сподіваннями від прийдешнього поєдинку з харківським «Металістом 1925».

 

— Олександре, дозволь тебе привітати з першим голом у сезоні, що ти його забив в матчі із “Зіркою” в попередньому турі. Наскільки важкою для тебе видалася ця гра , і чи залишився ти задоволений своїми діями у цьому поєдинку?
— Спасибі. Не можу сказати, що моя гра мені дуже сподобалася. Справа в тому, що «Зірка» — суперник невисокого рівня, а, як відомо, справжні можливості футболіста проявляються в більш серйозніших протистояннях. Натомість, “Зірка” особливим супротивом не запам’яталася.

 

— «Колос» в цьому сезоні й зовсім виступає просто неймовірно: команда не програла жодної гри в чемпіонаті і зберігає величезні шанси на те, щоб уже найближчим часом захопити лідерство у змаганнях. Як можеш пояснити цей своєрідний феномен «Колоса»?
— Чесно, немає ніякого феномену. Просто в попередніх сезонах нам не вистачало концентрації. Через це ми втрачали очки в матчах із суперниками, які були трішки слабшими за нас. Зараз же ми зуміли виправити цю ситуацію. Але, знову ж таки, все покаже кінцівка сезону.

 

— Вже цієї суботи “Колос” зустрінеться з «Металістом 1925» — одним з фаворитів першолігового чемпіонату. Чи доводилося тобі спостерігати за матчами цієї команди?
— Краєм ока бачив гру «Металіста 1925» з «Дніпром-1». Що можу сказати про цю команду? Лише те, що вона дуже бойова. Легко з «Металістом 1925» не буде апріорі.

 

Й справді, сильних суперників у новому сезоні Першої ліги хоч відбавляй… Які команди, на твою думку, претендуватимуть на призові місця за підсумками чемпіонату?

— Взагалі, ще дуже рано судити про фаворитів. Але, мені здається, що за медалі будуть боротися «Колос», «Дніпро-1», «Інгулець», «Волинь» і, можливо, «Металіст 1925» з «Авангардом».