«Олександрія» 0-2 «Колос»: Ми знову у єврокубках!

У матчі 25 туру УПЛ наш “Колос” переміг на виїзді “Олександрію” з рахунком 2:0 та здобув перепустку в єврокубки сезону 2021/2022!

Матч стартував з дуже активних дій нашої команди. Перший момент виник вже на 3-й хвилині. Після подачі з кутового Віталій Гавриш пробивав головою – вище воріт. У паралельному матчі в Полтаві грали “Ворскла” та “Десна”, і від результату цього поєдинку також багато чого залежало. На 18-й хвилині полтавчани вийшли вперед завдяки голу Тілля, і піднялися на четверту сходинку в онлайн-таблиці.

У ковалівців же реальний момент для взяття воріт був у середині першої половини. Після подачі з кутового дуже активним був Володимир Лисенко, але нашому форварду не вдалося як слід влучити по м’ячу. У підсумку м’яч накрив голкіпер жовто-чорних Олег Білик. А за три хвилини до перерви наші хлопці заробили пенальті. Стецьков у підкаті збив Олега Ільїна у карному майданчкику, і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Кирило Петров з точки пробив дуже впевнено – 0:1!

По перерві замін у ковалівців не було, і “Колос” продовжив шукати свої моменти. Тим часом, у паралельному матчі “Десна” зрівняла рахунок у Полтаві – 1:1. А згодом і “Колос” подвоїв перевагу. Ільїн заробив штрафний на правому фланзі. І після подачі від Богданова класно зіграв на випередження Павло Оріховський, який головою пробив Олега Білика – 0:2!

Після цього “Олександрія” активізувалася і проводила масовані атаки, проте наші хлопці уважно грали у захисті, і намагалися відповідати швидкими контратаками. На 65-й хвилині був ще один момент у “Колоса”. Оріховський пробивав впритул і міг забити третій гол нашої команди, одначе м’яч влучив у частокіл ніг захисників.

Швидко спливав час – господарі перейшли на звичайний навал, а наша команда спокійно тримала захист. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу “Колоса” 2:0, а з Полтави прийшло повідомлення, що “Ворскла” та “Десна” зіграли внічию 1:1.

Таким чином, у турнірній таблиці у команди Руслана Костишина 41 набраний бал, а у полтавчан та чернігівців по 38. В останньому турі “Колос” зіграє вдома проти “Динамо”, “Ворскла” на виїзді проти “Миная”, а “Десна” проти “Маріуполя”. Але для нас головна новина – ми у єврокубках! Якщо 9 травня “Колос” і поступиться динамівцям, а “Ворскла” та “Десна” зможуть перемогти, то місця (4-5-6) будуть розподілені між трьома цими командами (які набрали по 41 пункт). “Колос” у будь-якому випадку вже не опуститься нижче п’ятої позиції, а це означає, що у наступному сезоні наші хлопці зіграють у Лізі Конференцій УЄФА! Вітаємо нашу команду і наших вболівальників з цією визначною подією! Завдяки плідній праці президента клубу, адміністрації, тренерського штабу, футболістів, а також завдяки підтримці наших вірних вболівальників, ми другий рік поспіль зіграємо у єврокубках!