«Олександрія» 0:2 «Колос». Текстовий онлайн матчу 25 туру УПЛ

Друзі! У середу 5 травня о 19:00 в Кропивницькому стартує матч 25-го туру Favbet Ліги «Олександрія» – «Колос». Слідкуйте за подіями цієї зустрічі у нашому текстовому онлайні. Стартуємо за годину до початку гри.

А поки подивимося на фактаж та можливі події:

Арбітр: Олександр Шандор (Львів) провів 7 ігор в УПЛ.

Історія зустрічей:

Всього зіграно 5 матчів: +1=2-2 м’ячі 8-8 – в УПЛ

На полі “Олександрії” – 2 матчі: +1=0-1 м’ячі 5-4

Останній матч на полі “Олександрії” – 14.03.2020. 23-й тур чемпіонату України-2019/2020.

“Олександрія” – “Колос” – 4:2

Голи: 0:1 – С. Сорокін (35), 1:1 – Д. Гречишкін (45+1), 2:1 – В. Грицук (54), 3:1 – К. Ковалець (64), 3:2 – В. Лисенко (80), 4:2 – М. Задерака (90)

Цікаві факти та можливі події:

“Олександрія” з Володимиром Шараном проведе 200-й матч в Чемпіонатах і може здобути 70-ту перемогу.

“Колос” може пропустити 50-й гостьовий гол в УПЛ (ще 2 м’ячі).

“Колос” не програє в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 8-ми матчів: +4=4.

Безнічийна серія “Олександрії” триває в Чемпіонаті 7 ігор: 2 перемоги та 5 поразок.

15-й гол в УПЛ може забити Дмитро Гречишкін (Олександрія), 10-й – Павло Оріховський (Колос).

17:00 – За дві години до початку матчу наша команда прибула на стадіон “Зірка” у Кропивницькому:

17:30 – Руслан Костишин дивиться, де там суперники? Кирило Петров підказує: “Вони там”!

18:15 – Є заявки команд на цей двобій!

“Олександрія”: 31.Білик Олег, 2.Мельник Олександр, 4.Бабогло Владислав, 5.Стецьков Тимур, 11.Мірошніченко Денис, 16.Дришлюк Кирило, 19.Глоба Андрій, 23.Шастал Дмитро, 27.Гречишкін Дмитро, 44.Банада Євген (К), 99.Устименко Денис

Запас: 79.Паньків Юрій, 6.Ковалець Кирило, 7.Мишенко Богдан, 8.Калюжний Іван, 47.Вантух Роман, 55.Бондаренко Валерій, 70.Новіков Андрій

Головний тренер – Шаран Володимир

“Колос”: 25.Волинець Євгеній, 23.Кравченко Микита, 13.Гавриш Віталій (К), 5.Петров Кирило, 35.Золотов Ніколай, 14.Мілько Вадим, 90.Богданов Андрій, 9.Антюх Денис, 48.Оріховський Павло, 69.Ільїн Олег, 7.Лисенко Володимир

Запас: 31.Кучерук Владислав, 21.Новак Євгеній, 2.Ром Матія, 24.Зозуля Олексій, 99.Задоя Євген, 38.Нгамба Альваро, 77.Сорокін Станіслав, 17.Хльобас Дмитро, 19.Ісаєнко Євгеній

Головний тренер – Костишин Руслан

18:30 – До матчу півгодини. наша команда на розминці:

18:45 – У “Колоса” буде підтримка у Кропивницькому:

***

1 хв. – Матч стартував! “Олександрія” грає у жовто-чорній формі, а “Колос” у білій.

3 хв. – Перший момент у “Колоса”! Після подачі з кутового Віталій Гавриш пробивав головою – вище воріт.

5 хв. – Штрафний для господарів. після навісу Євген Волинець руками виносить м’яч в аут.

11 хв. – “Колос” грає дуже активно на старті поєдинку, атакує флангами.

13 хв. – У паралельному матчі в Полтаві грають “Ворскла” та “Десна”. Там також рахунок поки не відкрито – 0:0.

15 хв. – Подача олександрійців з лівого флангу – Євген Банада пробиває головою, вище воріт.

17 хв. – Штрафний для “Колоса”. Після подачі від Богданова захисники господарів вибили м’яч.

18 хв. – У Полтаві “Ворскла” вийшла вперед завдяки голу Тілля – 1:0.

23 хв. – Середина першої половини. “Колос” володіє ініціативою, але не вистачає останнього удару по воротах Олега Білика.

28 хв. – Момент у “Колоса”! Після подачі з кутового першим на м’ячі був Володимир Лисенко, але нашому форварду не вдалося як слід влучити по м’ячу. У підсумку ситуацію розрядив голкіпер жовто-чорних.

30 хв. – Є перший удар у площину воріт “Олександрії”. Після масованої атаки наших Лисенко пробивав з розвороту – Білик забрав м’яч у руки.

35 хв. – Господарі огризнулися і відповіли двома атаками – у першій Волинець спокійно забрав м’яч, а у другій Шастал пробив вище воріт.

40 хв. – Ковалівці тиснуть, і тиснуть, одначе господарі тримають оборону. Руслан Костишин нервує і постійно на ногах у технічній зоні.

42 хв. – ПЕНАЛЬТІ ДЛЯ “КОЛОСА”! Стецьков у підкаті зкосив Олега Ільїна у карному майданчкику. Кирило Петров з точки пробив дуже впевнено – 0:1!

44 хв. – Господарі дуже багато фолять. Жовті картки вже отримали Шастал, Дришлюк та Устименко.

ПЕРЕРВА – 0:1!

46 хв. – Другий тайм стартував. У “Колоса” замін немає.

49 хв. – Вадим Мілько притримав за футболку Кирила Ковальця, який перед цим вийшов на заміну. Арбітр показав Вадиму жовту картку.

53 хв. – У паралельному матчі “Десна” зрівняла рахунок у Полтаві – 1:1.

55 хв. – Стецьков отримав гірчичник за фол проти Ільїна.

57 хв. – ГГГГГООООООЛЛЛЛ!!!!! Ільїн заробив штрафний на правому фланзі. Після подачі від Богданова класно зіграв на випередження Оріховський, який головою пробив Олега Білика – 0:2!

63 хв. – “Олександрія” активізувалася, проте наші хлопці уважно грають у захисті.

65 хв. – Ще один момент у “Колоса”! Оріховський пробивав впритул і міг забити третій гол нашої команди! Але м’яч влучив у частокіл ніг захисників…

68 хв. – Банада збив Богданова і отримав жовту картку. Наш опорник був незадоволений фолом суперника, проте арбітр показав і Богданову гірчичник. Дивне рішення від рефері…

72 хв. – Перша заміна у “Колоса” – замість Антюха вийшов Євген Задоя.

75 хв. – Небезпечний штрафний у “Олександрії” – Кирило Ковалець пробив вище воріт Волинця.

77 хв. – У паралельному матчі в Полтаві арбітри не зарахували гол “Ворскли” з кутового.

81 хв. – Подвійна заміна у “Колоса”: замість Вадима Мілька вийшов Євген Задоя, а Оріховського замінив Євгеній Новак.

84 хв. – “Колос” надійно тримає оборону.

86 хв. – Ще одна заміна у ковалівців – Лисенко йде відпочивати. замість нього вийшов Євгеній Ісаєнко.

90 хв. – Арбітр компенсував 4 хвилини.

ВСЕ! ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК – Є ПЕРЕМОГА! МИ У ЄВРОКУБКАХ!!!