ПФК «Львів» – «Колос» – 0:2! Перемога завдяки дублю Оріховського!

У матчі 15 туру FavBet Ліги «Колос» у красивому стилі переграв на виїзді ПФК «Львів» завдяки дублю Павла Оріховського!

Стосовно старту нашої команди, відзначимо, що у цій грі відбулись дві зміни порівняно з попередньою грою – замість дискваліфікованого Кирила Петрова у старті вийшов Євгеній Новак, а травмованого Дмитра Хльобаса замінив зимовий новачок В’ячеслав Чурко.

Витримавши стартовий натиск господарів, команда Руслана Костишина (який повернувся після дискваліфікації на тренерську лаву) взяла гру під свій контроль.

У цей час наші переважно більше володіли м’ячем і контролювали ситуацію.

І на 33-й хвилині наші були нагороджені за старанність. Ковалівці розіграли кутовий з лівого флангу. М’яч опинився у Богданова, який виконав подачу, де першим на м’ячі опинився Оріховський. Павло головою переправив м’яч у кут воріт – 0:1!

У подальшому господарі намагалися зрівняти рахунок у матчі, але ніяких дивідендів їхні старання не принесли.

У другому таймі відчувалася впевненість команди Костишина у своїх силах. Одразу по перерві наші заробили право на штрафний на відстані 30-х метрів до воріт. Андрій Богданов взявся виконувати удар і пробив поруч зі стійкою. Згодом Чурко зробив гостру подачу з правого флангу, і ледь-ледь Лисенко не дістався до м’яча, однак захисник гостей виграв дуель та перевів м’яч на кутовий.

На 58-й хвилині Оріховський змістився у центр та виконав удар метрів з 25-ти  – м’яч, після відскоку від газону опинився у руках голкіпера. Ковалівці спіймали кураж – після подачі з кутового з правого флангу Володимир Лисенко, вигравши верхову боротьбу, завдавав удару головою – над поперечкою.

Далі – більше! В’ячеслав Чурко знайшов момент для удару з-за меж карного майданчику – дуже небезпечний удар вийшов у виконанні нашого півзахисника!

А на 73-й хвилині «Колос» заробив пенальті. Чурко пішов в обіграш та був збитий у карному майданчику захисником «левів» – точка!

Павло Оріховський, як завжди, впевнено реалізував одинадцятиметровий і подвоїв перевагу наших!

Пізніше на заміну вийшли Денис Костишин та Мамаду Данфа, які надали свіжості в атаці ковалівців, а також Вадим Мілько, який зацементував захист «Колосу».

Відзначимо, що у компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота «Колосу» за те, що м’яч влучив у руку Новаку. Проте наш спеціаліст у цьому питанні Євгеній Волинець відбив удар Ренана!

0:2 – «Колос» здобуває перемогу у Львові, і набирає 22 очки після 15-го туру, піднімаючись на шосту сходинку в турнірній таблиці. Наступна гра – за тиждень проти «Руха» (та ще і з вболівальниками на трибунах)!