6 тур Чемпіонату U-19: юнаки «Колосу» поступилися «Зорі» з рахунком 0-3

В матчі 6 туру Чемпіонату U-19 сезону 2020/2021 юнаки «Колоса» поступилися на виїзді одноліткам «Зорі» з рахунком 0:3, а доля поєдинку практично була вирішена у першому таймі…

На початку зустрічі точилася рівна гра, із не дуже високим темпом. Проте команди розбудив гол господарів на 18-ій хвилині. Після навісу Артема Товкача з правого флангу, по воротах Івана Пахолюка пробив Ярослав Кисіль – м’яч зрикошетив від нашого захисника, а найспритнішим був Артем Лєгостаєв, який і відкрив рахунок. Наші активізувалися і провели кілька небезпечних атак, проте до завершального удару справа не доходила.

Те що не вдавалося ковалівцям, вдалося господарям наприкінці першої половини. Спочатку Данило Тузенко переграв на фланзі Олексія Малакі та зробив простріл – Кисіль головою пробив точнісінько під поперечину – 2:0. А ще за хвилину наш оборонець Олександр Лобок помилився із поперечною передачею, гравці «Зорі» перехопили м’яч і Лєгостаєв оформив дубль. На табло ж з’явилися цифри 3 і 0.

По перерві Олександр Поздєєв зробив аж чотири заміни, щоб перебудувати гру «Колосу» – на поле одночасно вийшли Артем Сафончик, Арзуман Мамедов, Нікіта Чіпак та Єгор Вдовенко. Ковалівці заграли гостріше, намагалися використовувати фланги та швидкі прориви, проте врятувати матч, або забити бодай гол престижу, не змогли.

У підсумку – 0:3 у Запоріжжі, і після семи матчів у «Колоса» U-19 залишилося 10 очок в турнірній таблиці, а наступну гру наша молодь проведе за тиждень вдома проти команди «Минай» U-19.