Реконструкція стадіону триває!

Реконструкція стадіону триває!

Навесні 2020 року заплановано відкриття нового стадіону «Колос», який розрахований на 5000 місць та буде відповідати усім сучасним вимогам. На даний час більшість робіт вже виконано і ми завітали на головну споруду Ковалівки аби на власні очі подивитись за ходом робіт та поділитись з нашими уболівальниками. 

«Зі старого стадіону фактично залишилась лише центральна трибуна, все інше буде нове та сучасне», – розповідає директор стадіону «Колос» Віталій Лях. «Під час робіт безпосередньо на полі, був виритий котлован та вивезено 5 тисяч кубічних метрів грунту. На даний час вже повністю виконані роботи по системам дренажу, поливу, підігріву. Навесні залишиться лише застелити газон і поле буде готове. Нові трибуни за воротами вже готові і нам залишається звести лише центральну трибуну. Також я хотів би додати, що при реконструкції був врахований і такий важливий момент, як телетрансляції матчів, це розміщення камер, їхня висота, коментаторські позиції та інше. До нас приїздили фахівці з телебачення та проводили консультації, тому переглядати футбол уболівальникам буде комфортно не лише з трибун стадіону, а й біля екранів телевізорів.

Адміністративна будівля побудована, за тиждень мають бути вже вставлені вікна і розпочнуться внутрішні роботи та прокладання всіх необхідних комунікацій. Також вже зроблений фундамент під мачти для освітлення, висота яких 35 метрів, тому роботи виконувались дуже ретельно та якісно. Одним словом, ми повністю йдемо за графіком і, як і обіцяв президент клубу Андрій Засуха, у квітні новий стадіон вже буде відкритим», – розповів директор стадіону Віталій Лях.      

Отож, вже зовсім скоро «Колос» повернеться на свій новий, сучасний стадіон, а до Ковалівки прийде справжній великий футбол!