«Рух» 1:2 «Колос»: Друга поспіль перемога в чемпіонаті!

У матчі 3-го туру Favbet Ліги наш «Колос» переграв на виїзді новачків УПЛ з львівського «Руху» 2:1, та продовжив свою переможну ходу!

Відзначимо, що Руслан Костишин у звітному поєдинку зробив аж дев’ять замін у стартовому складі, у порівнянні з матчем у Греції – у Львові з перших хвилин вийшли тільки два гравці, що зіграли у старті проти «Аріса» – Волинець та Гавриш.

Не зважаючи на такі зміни, наші одразу захопили ініціативу і до екватору першої половини подвійним ударом відправили господарів у нокдаун.

Вже на четвертій хвилині на простріл Оріховського з лівого флангу відкрився Селезньов, який п’ятою віддав пас на Морозко. Євгеній влучив у ціль і запалив одиничку на табло для «Колосу».

Після голу наші гравці привітали родину генерального директора клубу Євгенія Євсєєва із народженням донечки!

Господарі не очікували такого початку і після голу розгубилися. «Колос» контролював ситуацію, не дозволяючи львів’янам створювати щось серйозне біля воріт Волинця.

А на 20-ій хвилині наші подвоїли перевагу. Після масованої атаки м’яч підхопив Ільїн та зробив зрячий навіс з правого флангу на дальню стійку – Морозко зіграв бездоганно та оформив дубль – 0:2!

Надалі ковалівці дуже солідно тримали ситуацію під контролем. У львівської команди взагалі нічого не виходило, ані у позиційних атаках, ані у швидких проривах флангами.

А перед самою перервою просто неймовірний шанс не використав Селезньов. Після передачі Морозка наш новачок пробив вище воріт з убійної позиції – метрів з шести!

Тож, на перерву команди пішли за рахунку 0:2, а могло бути і 0:3, якщо б забив Селезньов.

Після відпочинку львівська команда дуже активно розпочала другу половину, проводила багато атак, але нічого небезпечного для наших не було. Захисники ковалівців уважно діяли у захисті, також надійно та впевнено грав Волинець.

«Колос» контролював хід подій на «Львів Арені», а єдине що вдалося львів’янам – дальній невлучний удар Мисика.

Під кінець матчу темп впав, що було на руку гостям, а Руслан Костишин намагався освіжити гру замінами – замість Оріховського вийшов Смирний, а Селезньова замінив Ісаєнко.

Господарі не втрачали надії забити бодай один м’яч, але у воріт Волинця не було жодного гольового моменту.

На 85-ій хвилині героя поєдинку Євгенія Морозка замінив Денис Антюх, який одразу створив момент, але на його простріл не встигли партнери.

А на останній компенсованій до матчу хвилині м’яч влучив Чорноморцю у руку і арбітр призначив пенальті. Волинець потягнув удар з «точки» від Кондракова, але на добиванні Русин скоротив відстань – 1:2.

Арбітр додав ще одну хвилину, проте господарям це не допомогло – фінальний свисток зафіксував другу поспіль перемогу «Колосу» в новому чемпіонаті. Наша команда набирає 6 очок після трьох матчів, підіймається на третю сходинку в турнірній таблиці, і з гарним настроєм буде готуватися до матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти «Рієки». Ця гра відбудеться у четвер 24 вересня у Хорватії. А поки – браво, «Колос»!