Руслан Костишин: «Хочу похвалити команду за гру. Але чому не можна грати з вболівальниками?»

Руслан Костишин: «Хочу похвалити команду за гру. Але чому не можна грати з вболівальниками?»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин підбив підсумки нічийного матчу 11 туру УПЛ «Колос» 1-1 «Десна»:

 

 

«Я вважаю, що результат закономірний. Я думаю, ми не виглядали сильнішим за «Десну». Рівна гра, може з територіальною перевагою «Десни». Але ми це свідомо зробили. Це тактичне завдання, тому що нам важкувато було проти атакувальних гравців суперника, вони сильні в плані обіграшу один в один. І нам потрібна була підстраховка, тож ми намагалися більше грати у середній зоні і нижче.

 

Хочу похвалити свою команду за цю гру, адже сьогодні була інша команда, не та, яка грала у Полтаві. Вони були схожі на самих себе. Адже після «Ворскли» у нас була розмова на підвищених тонах. Головне – відношення. Сьогоднішньою грою ми повернули те, чим славиться «Колос» – характер.

 

У системі VAR якась справедливість є, але арбітр йде дивитися один момент, як раптом там з’являється вже інший момент. Я не хочу багато коментувати, якщо і там, і там було порушення, то виходить все було за правилами. Якщо м’яч влучив у руку, яка була вище свого плеча, то які питання по пенальті?

 

Завтра ми вирішимо, хто буде грати у Вінниці в кубковому матчі. Подивимося – у нас зараз Кубок, потім “Олександрія”, потім “Динамо”. Але все ж таки для нас Кубок – це дуже важливий турнір. Вигравай чотири матчі – і ти у єврокубках. Виграти потрібно чотири фінали. Але я зараз про інше хочу сказати – чому ми граємо без вболівальників? Я не можу цього зрозуміти. У Палаці «Україна» – аншлаг. Меладзе приїжджає з Росії і дає концерти в Києві, і там аншлаг. «Ліга Сміху» з глядачами. Там у закритих приміщеннях відбуваються концерти з глядачами, а на відкритому повітрі на стадіонах не дозволяють присутність вболівальників. Немає логіки! Де здоровий глузд? Мені хотілося про це сказати, тому що дивлюся в Ютубі концерт – там на першому рядку в масках, а далі всі без масок. І це мене обурює. Чому на стадіони не можна пускати якусь кількість глядачів? Побудували такий гарний стадіон, а вболівальників не пускають. Коли «Колос» проводив матчі з обмеженою кількістю вболівальників, то жодних нарікань не було. Всі сиділи через два-три сидіння, за медичним протоколом. Ці питання повинна наша УАФ піднімати. Вони у нас головні у цьому питанні. Просто всі мовчать, а мені неприємно – чому одним можна, а іншим не можна? Я пішов купити батарейки в «Ельдорадо», а там на Чорну Пятницю людей тьма тьмуща, я пішов звідти. Ось вам і карантин. А на стадіон не можна вболівальникам приходити» – емоційно зазначив Руслан Костишин.