Руслан Костишин: «Хочу привітати увесь клуб «Колос» з четвертим місцем»

Руслан Костишин: «Хочу привітати увесь клуб «Колос» з четвертим місцем»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин поділився своїми враженнями на прес-конференціїї після матчу 26-го туру проти київського «Динамо» (0:3):

 

– Ми намагалися грати із «Динамо» в агресивний футбол. Діяли у три захисника за схемою 3-4-3, але не завжди виходило її дотримуватися. Суперник за рахунок своєї майстерності і класу футболістів іноді змушував нас грати і у п’ять захисників. Ми пропустили необов’язковий м’яч наприкінці першого тайму, а потім у другому ще два шалених гола, два красеня, після яких наша команда «поплила». Я почав робити заміни, випускати молодих гравців. Хоча я ніколи не жаліюся з приводу того, що у мене хтось пропускає гру, але цього разу не вистачало міці. Не скажу, що ті хлопці, які вийшли на поле слабші, але рука Попова важить більше, ніж увесь Сорокін з Ільїним. Повторюся, не вистачило чоловічої боротьби з нашого боку, ми почали просідати. Ще добре, що усе так закінчилося.

 

– Як команда буде готуватися до наступного сезону, чи планується кадрове поповнення і звідки?

 

– Поки що про це не думали. Користуючись нагодою, хочу привітати наш клуб, особливо президента, його батьків, які вкладають у «Колос» і кошти, і душу, з тим, що команда посіла четверте місце. Думаю, для колективу з Ковалівки це дуже високий показник. Ми думали, що минулий сезон був хорошим, а виявилося, що цей ще кращий, і ми провели його на високому рівні. До сьогоднішнього матчу у нас було лише дві поразки в останніх 15-ти іграх. Команда добре себе проявляла протягом року, вважаю, село Ковалівка має нею пишатися.

 

Що стосується підготовки до нового сезону, то підсилення завжди потрібне. Де будемо його брати? Поки не знаю. Будемо шукати футболістів, у тому числі, за кордоном. Усе буде залежати від того, якої позиції дотримуватиметься президент. Ми хочемо відійти від практики запрошення орендованих футболістів. Або хоча б мати право викупу, бо, якщо його немає, такі гравці, як, наприклад, Кравченко, який провів дуже хороший сезон, просто піде незважаючи на те, що ми звернули на нього увагу. Думаю, через пару днів, коли емоції заспокоються, ми зустрінемося із президентом і будемо планувати наступний сезон, підготовку та підсилення. Без цього нікуди, адже у нас попереду єврокубки, Кубок України та чемпіонат.

 

Відео прес-конференції: