Руслан Костишин: «Коли перемагаєш після такої серії невдач, звісно, будеш задоволеним»

Руслан Костишин: «Коли перемагаєш після такої серії невдач, звісно, будеш задоволеним»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував перемогу над «Олександрією» (2-1) у 28 турі Favbet Ліги:

 

«Задоволений, як ми почали матч, як виглядали перші 25-30 хвилин. Дуже переконливо, хороші атаки. При такій спеці було дуже важко показувати якісну гру протягом 90 хвилин. Були як вдалі відрізки, так і невдалі.

 

Коли перемагаєш після такої серії невдач, звісно, будеш дуже задоволеним. І характером, який показали, і ставленням хлопців. З відношенням у нас проблем немає. У нас є проблеми з оцінкою ситуації, майстерністю. Найбільша проблема – холоднокровність в штрафному майданчику суперників.

 

Гавриш отримав сильний удар ребер в матчі з «Динамо». Було запалення. Коли багато єдиноборств, є дискомфорт, але не думаю, що у нього великі проблеми.

 

У Ільїна та Максименко проблеми з колінами. Олегу впали на коліно, дай бог, щоб все нормально було. Максим теж встряв коліном в газон. Завтра – обстеження.

 

Не скажу, що були сильно пригнічені цією серією поразок. У нас була розмова з президентом, він нас підтримав. У нас не було проблем з психологією. Може, десь давило на самолюбство, але не було, що всі хлопці похмурі ходили», – відзначив Руслан Костишин на післяматчевій прес-конференції.