Руслан Костишин: «Ми могли більше сьогодні»

Руслан Костишин: «Ми могли більше сьогодні»

Головний тренер «Колосу» Руслан Костишин поділився своїми враженнями після гри 6-го туру Favbet Ліги “Зоря” – “Колос” 1:1

 

– Таке відчуття, що сьогодні ми могли більше. Нехай це не виглядає зухвало і нехай не думають, що тренер “Колосу” десь перегинає, але мені здається, що на цей день ми могли зіграти краще. Так, ми врятувалися і нічія із “Зорею” для нас, поки що, дуже якісний результат, оскільки “Зоря” в цьому чемпіонаті відібрала вже очки і у “Динамо”, і у “Шахтаря”.

 

– Не вистачає вболівальників. Я коли дізнався, що “Зоря” повертає квитки був засмучений та навіть обурений. Чому на єврокубки можна вболівальників, а на матчі УПЛ ні? Це неповага до інших клубів. Виходить “Динамо” і “Шахтарю” можна, а іншим неможна. Це як дозволяти в кінотеатрах дивитись американські фільми глядачам, а українські ні. Чи на міжнародних матчах коронавірус стає слабкішим? Я не знаю, що вони думають, чи федерація, чи МОЗ.

 

– Скаржитись на кадрові проблеми, коли в нас на заміну вийшли такі футболісти, як Богданов і Селезньов недоречно. Одні отримують травми – інші грають. Завдяки президенту в нас в обоймі є достатня кількість кваліфікованих гравців, 24 футболісти гарної якості. І якщо хтось отримує травму, в мене немає великого переживання, що в нас не вийде гра, – сказав після гри Руслан Костишин.