Руслан Костишин: «Наші очікування – буде дуже важкий матч»

Руслан Костишин: «Наші очікування – буде дуже важкий матч»

Головний тренер «Колосу» Руслан Костишин поділився своїми очікуваннями перед матчем 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти хорватської «Рієки»:

 

– Наші очікування – буде дуже важкий матч. «Рієка» дуже сильна команда, яка посіла третє місце у минулому сезоні та виграла Кубок своєї країни. Порівняти «Аріс» та «Рієку»? Це зовсім інші чемпіонати, але я вважаю, що грецький чемпіонат сильніший, аніж хорватський. Проте, я ще раз наголошую, що «Рієка» – це бронзові призери, володарі Кубку. Тож, я думаю, що командна гра у «Рієки» напевно краща, аніж у «Аріса». У грецької команди індивідуально сильні футболісти, а «Рієка» сильна командою.

 

– Ми не відчуваємо якогось тиску, я не думаю, що ми завтра будемо сильно переживати. Гра покаже, чого ми варті. Ми повинні бути спокійними.

 

– У мене гарний підбір футболістів, тому міняючи склад на гру у Львові, я не боявся за результат, адже якщо подивитися, багато хто у минулому сезоні грав в основному складі. Фізичний стан, я думаю, у нас дуже гарний. Але все покаже гра, і тоді ми зрозуміємо, який у нас наразі фізичний стан. 

 

– У нас не було великого навантаження після матчу Чемпіонату України проти «Руха», у нас були відновлювальні тренування. Я думаю, що три дні достатньо, щоб футболісти відновилися після матчу чемпіонату країни. Якщо було б два дні, то це важко, а так три дні достатньо, щоб привести себе в порядок і гарно виглядати у наступній грі.