Руслан Костишин: «Повернулися додому! Це дуже важливо для нас»

Руслан Костишин: «Повернулися додому! Це дуже важливо для нас»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин на післяматчевій прес-конференції поділився думками про розгромну перемогу нашої команди над «Львовом»:

 

– Виграли вдома 4:0 – емоції хороші! Хлопці дуже добре поставилися до матчу, добре почали. Грали з високим пресингом, як і домовлялися. У нас сьогодні був дуже гарний емоційний стан. Ми провели перший матч на новому стадіоні. Повернулися додому – це дуже важливо для футболістів.

 

– Були вболівальники, які підтримували нас. Ми планували перемогти, тому що планували першою перемогою на нашому стадіоні привітати нашого президента і його дружину з народженням сина. Це сталося досить давно, але хлопці старалися привітати саме сьогодні.

 

– Ми не готувалися ще до «Арісу», ще жодного матчу я не дивився, але помічники працюють. Спеціально, щоб крок за кроком готуватися. Буду зараз дивитися їхні матчі, аналізувати.

 

– Селезньов? Жеки не було через те, що він отримав травму. Поліз в загальну групу тренуватися і отримав травму. Мріяв зіграти, але травмувався. Нічого страшного, відновиться і буде радувати нас.

 

– Ви самі бачите, як зіграли новачки. Не можу сказати, що незадоволений ними, скажете “Дурень, або що?” Один забив, другий віддав гольову, позаду на нуль зіграли. Задоволений, як вони увійшли в колектив, поставилися до нашої філософії, – розповів Руслан Костишин.