Руслан Костишин: «Рахунок гри закономірний»

Руслан Костишин: «Рахунок гри закономірний»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував нічию з «Інгульцем» (0:0) в матчі 4-го туру української Прем’єр-ліги:

 

 

«Інгулець» – неприємна команда. Ми знаємо їх по Першій лізі. Це команда, яка дуже добре пресингує. Ми знали це і готувалися до важкої гри. Ми зробили ротацію. Рахунок закономірний. Так, ми володіли перевагою, давили, але стільки моментів, скільки ми створили – занадто мало, щоб розраховувати на перемогу.

 

Все залежить від швидкого голу, він допомагає. У минулому турі у Львові ми забили швидкий гол, потім ще один – і все, можна грати по рахунку. Сьогодні було важче, суперник від оборони грав, довгими передачами. Це їхній стиль. Вони завжди грають агресивно і вертикально. Якби у Львові тоді не забили швидко, може, теж було б важко.

 

Я похвалив хлопців, мені сподобалося їхнє ставлення до гри. Вони відповідально поставилися і проявили старання після всіх цих наших подорожей, переживань. Після розчарувань від вильоту з Ліги Європи. Тому що всі розуміли, що ми могли пройти далі. Так, хочеться в атаці більше агресії і нестандартних дій. Але, розумієте, фізично ми добре готові, а от свіжості і різкості не вистачає.

 

У середу ми граємо у Кубку України проти “Прикарпаття”. Я не занаю поки, хто буде там грати. Я вирішу це завтра, післязавтра. Дякуючи нашому президенту, який пішов нам на зустріч, ми летимо літаком через наш графік. Ми не жаліємося, до такого графіку потрібно звикати. Склад може бути будь який – у нас немає такого “перший склад, другий склад”. Все залежить від того, який план на гру. Ми серйозно налаштовуємося на Кубок, це “Прикарпаття” (Івано-Франківськ)! Такі команди у кубку можуть кістьми лягти. Це принципово для західних команд, коли до них такі команди приїжджають. Я думаю і вболівальник прийде, тому що нас полюбили. Простий народ, принаймні. Кажуть – “Колос” це команда з характером, і грає з душею. Буде дуже важка гра для нас», – сказав Руслан Костишин.