Руслан Костишин: «У кінцівці сезону ми стали набагато міцніші, аніж були на його початку»

Руслан Костишин: «У кінцівці сезону ми стали набагато міцніші, аніж були на його початку»

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин поділився враженнями після фінальної гри плей-офф за Лігу Європи проти «Маріуполя» (1-0):

 

«Звичайно, на початку сезону я не думав, що ми вийдемо в Лігу Європи. Гадав, що ми спокійно собі гратимемо, займемо десь восьме місце. Головним було показувати хорошу гру.

 

Гра в першій шістці дала нам дуже багато. Нас критикували, до деяких матчів ми не готувалися, так як готувалися до кінцівки. В якихось зустрічах грали не належним чином, виглядали не завжди добре.

 

Але ми виросли в матчах з такими командами, коли ти граєш на максимумі. У кінцівці сезону ми стали набагато міцніші, аніж були на його початку. Це видно по нашій команді.

 

Раніше ми могли вигравати, але не було якості гри. Просто бігли на емоціях. Зараз є якість, зараз інша команда.

 

Дякую футболістам, вони грали на максимумі. Може, їм десь не вистачає якості, але бажання догравати кожен момент дає результат. Беруть іншим.

 

Зараз йдемо у відпустку. Календар складений так, що ми, напевно, будемо жертвувати першим туром. Це буде як матч на зборах. Дамо хлопцям відпочити і будемо вже готуватися до матчу, який пройде 12 вересня» – підкреслив Руслан Костишин.