Спонсори

Nike

Один з найбільших виробників спортивних товарів у світі. Продукція випускається під марками «Nike», «Air Jordan», «Total 90», «Nike Golf», «Team Starter» та ін. Також «Nike» контролює компанії, які випускають товари під брендами «Bauer», «Cole Haan», «Converse», й «Hurley International»
Штаб-квартира у західному передмісті Портланда Бівертоні (США).

АГРОФІРМА «СВІТАНОК»

Господарство в с. Ковалівка, що об'єднує кілька населених пунктів Васильківського та Фастівського районів, зокрема - Ковалівку, Вінницькі Стави, Паляничинці та Червоне. Агрофірма має більше 20 тисяч гектарів землі, на яких вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, горох, сою, цукровий буряк та картоплю. Засновником і головою правління АФ "Світанок" є доктор сільськогосподарських наук Тетяна Володимирівна Засуха.

STEFES

Компанія «Штефес» працює на аграрному ринку України з 1993 року.
Продукція компанії широко відома і популярна серед українських аграріїв, займається захистом сільськогосподарських культур та значним підвищення врожайності, шляхом надання широкого вибору засобів захисту рослин найвищої якості та вичерпних консультаційних послуг. На сьогоднішній день у компанії зареєстровано 30 засобів захисту на цукровий буряк, ріпак, пшеницю, кукурудзу. Крім того, ми маємо ексклюзивну систему захисту цукрового буряка

MTK

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИТНИЙ ТЕРМІНАЛ КИЇВЩИНИ".
Компанія займається транспортним обробленням вантажів, неспеціалізованою оптовою торгівлею та складським господарством

FAVBET

Один з лідерів ринку спортивних розваг та гемблінгу з 1999 року. В активі FAVBET понад 800 точок прийому ставок та мільйони онлайн клієнтів. Запали гру разом з FAVBET!