Ковалівці в тринадцятому турі чемпіонату України на виїзді «рознесли» «Суми».

«Суми» (Суми) — «Колос» (Ковалівка) — 0:6 (0:3)

Головний арбітр: Кривушкін Дмитро (Харків)

Асистенти арбітра: Cуряк Юрій (Львів), Якимик Ростислав (Львів)

Четвертий арбітр: Пєсоцький Ярослав (Суми)

Делегат ФФУ: Бич Геннадій (Київ)

«Суми» (стартовий склад): Штанько Артем, Медведь Олександр, Гаращенков Сергій, Козлов Артем, Квачов Олександр, Лиховидько Віктор, Вечурко Микола, Загинайлов Сергій, Бовтрук Вадим, Переверза Петро, Яворський Вадим.

Запасні: Бубенцов Андрій, Савін Антон, Васильченко Олександр, Шарай Владислав, Луговий Єгор, Надірадзе Лука, Шарай Станіслав.

Головний тренер: Золотницький Сергій

«Колос» (стартовий склад): Яшков Антон, Зозуля Олексій, Тєрєхов Артем, Гавриш Віталій-К, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим, Поздеєв Олександр, Антюх Денис, Ільїн Олег, Нехтій Владислав, Лисенко Володимир.

Запасні: Волинець Євгеній, Соломка Юрій, Бондаренко Олександр, Сахневич Андрій, Максименко Максим, Кизилатеш Джемаль, Кісіль Руслан, Костишин Денис, Зуєвич Сергій, Дорошенко Арсентій.

Головний тренер: Костишин Руслан.

Голи: Ільїн (8), Гавриш (30), Лисенко (43), Бондаренко (72, 85), Поздеєв (75, пен).

Вилучення: Штанько (29).

Команди жваво розіграли дебют і вже до п’ятої хвилини обмінялися гострими моментами. Спочатку центральний півзахисник «Сум» Лиховидько, відгукнувшись на прострільну передачу з правого флангу, головою пробив над поперечиною. А згодом ковалівець Лисенко з близької відстані влучив у «молоко».  Однак, як виявилося пізніше, справжня спека поблизу штрафного майданчика сумчан лише розпочинається… На восьмій хвилині біля воріт «Сум» зчинилися веремія, першим на м’ячі опинився Ільїн і потужним ударом відправив м’яча у дальній від голкіпера кут — 0:1! Господарі відповіли підступним пострілом Яворського. Він, обігравши біля бічної лінії Зозулю, змістився ближче до центру і потужно вистрілив. Яшков був на висоті! Основний голкіпер «Колоса», немов коршун кинувся на м’яча, що летів у дальній кут, і перевів його на кутовий. В середині першого тайму футболісти «Колоса» отримали чудову нагоду збільшити свою перевагу над суперником. Зозуля красивою передачею з правого флангу знайшов у штрафному майданчика «Сум» Нехтія, а той, своєчасно звільнившись від опіки захісників, потужно пробив у бік воріт суперника. На жаль, м’яч після удару нападника пройшов над ціллю… Навали на володіння господарів щохвилини збільшувалися. І, як наслідок, господарі все частіше почали припускатися помилок при захисті своїх воріт. Зокрема, на двадцять дев’ятій хвилині Штанько, намагаючись обірвати атаку ковалівців,  вискочив за межі свого штрафного майданчика з м’ячем у руках — і одразу ж отримав червону картку від арбітра зустрічі!  А ковалівці отримали право на виконання стандарту. До м’яча підійшов Гавриш…і вивіреним ударом послав м’яча у лівий нижній від голкіпера Бубенцова кут воріт — 0:2. За три хвилини до фінального свистка господарі пропустили втретє. Цього разу для «Колоса» відзначився Лисенко, якому асистував Нехтій — 0:3.

Однак і за такого рахунку ковалівці не бажали зупинятися, завдаючи ударів по всіх фронтах оборони сумчан. Як наслідок, у воротах господарів побували ще три м’ячі. На 72-й хвилині плямистого до сітки воріт Бубенцова відправив Бондаренко, ще за три хвилини ударом з одинадцятиметрової позначки відзначився Поздеєв, а підвів риску під цим протистоянням Бондаренко, який вдруге взяв ворота суперника за п’ять хвилин до фінального свистка — 0:6. Вражаюча перемога ковалівців!

Решта матчів тринадцятого ігрового дня Першої ліги пройдуть у найближчі вихідні.