ТМ. «Динамо U-19» — «Колос» — 0:2

Ковалівці у товариському матчі обіграли юніорів київського «Динамо».

«Динамо U-19» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) — 0:2
1 лютого. Конча-Заспа
«Колос»: перший тайм — Волинець, Морозко, Гавриш, Тєрєхов, Зозуля, Мілько, Костишин, Дорошенко, Нехтій, Антюх (Федоров), Лисенко; другий тайм — Волинець (Кувшинкін), Сахневич, Охрончук, Максименко, ГНП, Задоя, Кизилатеш, Рябов, Соломка, ГНП, Бондаренко (Гида). Головний тренер — Руслан Костишин.
Голи: Бондаренко (64, 70).
Обидва голи в складі «Колоса» у середині другого тайму провів нападник Олександр Бондаренко. На шістдесят четвертій хвилині він переконливо реалізував пенальті, призначений арбітром за порушення правил проти Джемаля Кизилатеша. А ще за шість хвилин взяв «динамівські» ворота після гольової передачі В’ячеслава Рябова.
0:2 — «Колос» впевнено перемагає юнорів «Динамо» і продовжує підготовку до весняної частини першолігового чемпіонату.