​​ТМ. «Колос» – «Фарул» – 1:1

Ковалівський «Колос» у першому товариському матчі на турецькому зборі розійшовся миром з румунським ФК «Фарул».

Тренувальні збори. Товариський матч

11 лютого. Анталія. «Лара».

«Колос» (Ковалівка) — «Фарул» (Константа, Румунія) — 1:1 (1:0)

«Колос» (перший тайм): Яшков, Сахневич, Гавриш, Охрончук, Мігунов, Поздеєв, Задоя, Костишин, Нехтій, Банасевич, Бондаренко;
(другий тайм): Волинець, Зозуля, Максименко, Тєрєхов, Чорноморець, Мілько, Рябов, Дорошенко (Кизилатеш), Морозко, Антюх, Лисенко.
Головний тренер: Руслан Костишин.

Голи: Поздеєв (35 – пенальті) – ? (64 – пенальті).

Ковалівський «Колос» у рамках зимового міжсезоння провів перший спаринг на турецькому зборі. Суперником ковалівців став румунський ФК «Фарул» Константа, що виступає у другому дивізіоні національної першості, де перебуває у нижній частині турнірної таблиці.
В обох таймах наставник команди Руслан Костишин задіяв два зовсім різні склади.
Вже з перших хвилин ковалівці взяли гру під свій контроль. Суперник ж натомість почав нав’язувати силову боротьу, з дрібними фолами та грубою грою, що в принципі, в деякій мірі притаманне румунському стилю. Відкрити рахунок підопічним Руслана Костишина вдалось у другій половині першого тайму, коли захисник суперників рукою намагався зупинити простріл з лівого флангу у виконанні Костишина. Суддя без вагань вказав на «точку». Поздеєв чітко реалізував – 1:0. Відігратися опоненти зуміли таким же чином, однак на цей раз суддя призначив одинадцятиметровий за фол у карному майданчику. Румуни також впевнено реалізували нагоду – 1:1. Наприкінці гри ковалівці малм нагоди вирвати перемогу. У першому випадку на заваді цьому стала стійка, а зовсім незабаром Лисенко відірвався від захисників та з льоту завдавав удару з меж штрафної, однак воротареві вдалось відбити цей удар. У підсумку – 1:1.
Наступний товариський матч «Колос» проведе 13 лютого проти бухарестського «Рапіда».