ТМ. «Колос» – «Попрад» – 1:0

Ковалівський «Колос» здобув перемогу у третьому контрольному матчі на турецькому зборі, мінімально здолавши словацький «Попрад».

Тренувальні збори. Товариський матч

15 лютого. Анталія. «Лара».

«Колос» (Ковалівка) — «Попрад» (Попрад, Словаччина) — 1:0 (0:0)

Сьогодні, 15 лютого, команда Руслана Костишина провела третій контрольний поєдинок у рамках тренувального збору у Туреччині, де суперником став представник другого дивізіону Словаччини – однойменний ФК «Попрад». На відстані 6 очок від лідера «Попрад» займає 5 позицію у чемпіонаті, маючи у своєму активі найбільшу кількість забитих м’ячів.

Традиційно наставник команди Руслан Костишин використав у цьому поєдинку два склади. Ковалівці, як зазвичай, першим номером розпочали гру. Суперник намагався діяти дуже щільно, не даючи вільного простору та постійно пресингуючи на половині поля ковалівців. Протягом першого тайму «Колос» намагався знаходити підхід до воріт словаків та створювати нагоди. У більшості випадків ковалівцям бракувало точного завершального удару. У підсумку з «нулями» на табло команди пішли на перерву.

Вийшовши на другий тайм у новому складі, «Колос» явно пожвавішав. Захисники суперника не встигали за фланговими виконавцями ковалівської команди, які час від часу «втікали» від своїх опонентів та створювали гострі нагоди. Відкрити рахунок у матчі підопічні Руслана Костишина мали набагато раніше, однак зробити це їм вдалось лише у кінцівці поєдинку: м’яч замешкався у штрафному суперника, Кизилатеш підхопив «шкіряного» та зрячою передачею знайшов на дальній стійці Нехтія, і той ударом головою у падінні відкрив рахунок у матчі – 1:0.
У підсумку перемога «Колоса» – 1:0.

«Колос» (перший тайм): Яшков, Зозуля (Рябов), Гавриш, Максименко, Мігунов, Мілько, Поздеєв, Костишин, Ільїн, Банасевич, Бондаренко.
(другий тайм): Волинець, Рябов, Тєрєхов, Охрончук, Чорноморець, Задоя, Дорошенко, Кизилатеш, Морозко, Антюх, Нехтій.
Головний тренер: Руслан Костишин.

Голи: Нехтій (90+1).