ТМ. “Колос” U-21 – “Дружба” 5:5

Молодіжний склад ковалівців зіграв сьогодні контрольний матч проти аматорського колективу “Дружба” (Мирівка). В першому таймі тренер наших дублерів Владислав Савчук здебільшого задіяв гравців, які перебувають на перегляді та хлопців з команди U-19, що потенційно можуть підсилити його команду. Перший тайм виявився досить результативним і завершився з рахунком 3:3. При чому “Колос” першим пропустив, після чого забив три голи і повів в рахунку 3:1, але втримати цю перевагу до перерви не вдалось.

У другому таймі у складі “Колосу” вийшли основні гравці команди U-21, які також свій тайм зіграли внічию 2:2. Загальний рахунок матчу – 5:5.

Завтра у наших молодіжок U-19 та U-21 вихідний, а вже у вівторок обидві команди вирушать на десятиденні  збори до Моршину.