ТМ. U-19. «Динамо» — «Колос» 4:0

17.01.2020. Віта-Літовська, НТБ «Динамо». 12:00

Товариський матч. U-19. «Динамо» — «Колос» 4:0

Голи: Шулянський (30), Ісаєнко (32, 43-пен.), Ванат (56)

«Колос» , 1-й тайм: Пащенко, Павленко, Марчук, Литвинов, Терлецький, Соловйов, Салобай, Марченко, Сиренко, Столяров, Олійник.

«Колос», 2-й тайм:   Кувшинкін, Дуб, Живиця, Вапняр, Мельник, Крилов, Пономаренко, Трубніков, Бринський, Сахно, О.Коваль.

Старший тренер — Олег Савчук

До першого пропущеного м’яча «Колос» виглядав достатньо непогано і на рівних сперечався з однією з кращих юнацьких команд України. Хлопці не лише оборонялись, а й намагались загрожувати воротам суперника, створивши кілька небезпечних моментів.

Найкращу свою нагоду у першому таймі «Колос» мав на 29-й хвилині. Центральний захисник Андрій Марчук підключився до стандарту і класно пробив головою, але нажаль м’яч після його удару влучив у стійку. Кияни одразу ж вибігли у контратаку, в якій Шулянський ударом у ближній кут відкрив рахунок. Вже за дві хвилини «динамівці» подвоїли рахунок, гол в активі Ісаєнка. Той же Ісаєнко наприкінці першого тайму оформив дубль, реалізувавши пенальті і команди пішли на перерву за рахунку 3:0 на користь «Динамо».

У другому таймі обидві команди повністю змінили свої склади, але домінування господарів продовжилось. Завдяки вдалим діям у рамці воріт Андрія Кувшинкіна, «Динамо» забило у другому таймі лише раз.

19 січня «Колос» U-19 зіграє в Ірпіні контрольний матч проти команди «Чемпіон-Дарниця», початок об 11:30. Після цього у команди буде 2 вихідних, а потім розпочнеться другий збір, в якому заплановано участь у Меморіалі Макарова.