U-19. «Колос» — «АРЗ» — 4:0

У третьому турі першості України серед юніорів (U-19) підопічні Андрія Костенко без проблем впорались з однолітками з Білої Церкви.

«Колос» (Ковалівка) — «АРЗ» (Біла Церква) — 4:0 (1:0)

3 тур. 26.09.18. Ірпінь. «Чемпіон». 100 глядачів.

«Колос»: Клімов, Шиндир, Коваленко, Анніч, Кошляк, Дорошенко, Шевченко, Федоров, Чушенко, Нагорнюк, Гида.
На заміну виходили: Котовий, Альянов, Фільчаков, Радченко, Черних, Кирик, Чорноштан, Ятковий.
Головний тренер: Андрій Костенко.

Голи: Гида (41), Радченко (47), Федоров (54), Дорошенко (80).

У третьому турі першості України серед юніорів (U-19) підопічні Андрія Костенка на своєму полі приймали білоцерківський «АРЗ».
Ковалівці вже з перших хвилин взяли ініціативу до своїх рук. У дебюті зустрічі рахунок мав відкривати Дорошенко, однак його удар з вигідної позиції виявився занадто легким для голкіпера. За двадцять хвилин потому розпочалась серія гострих гольових моментів: спершу Гида пробивав після передачі Дорошенка – вище воріт. Незабаром той же Гида не зумів вдало зіграти на добиванні вже після удару Дорошенка. На 40 хвилині матчу ковалівці не зуміли скористатись помилкою воротаря суперника, який невдало зіграв на виході та залишив свої ворота порожніми. Вже за хвилину підопічні Андрія Костенка все ж досягли свого: Гида класним ударом з-за меж штрафного влучно пробив у кут воріт суперника – 1:0.
Другий тайм дуже активно розпочали юніори «Колоса» – і це далося в знаки. Вже на 47 хвилині матчу Радченко опинився самісінькій перед воротами суперника – Євгенію залишалось лише влучно пробити, що він впевнено і зробив – 2:0. А вже за 7 хвилин господарі довели рахунок до розгромного: чудова комбінація Гида-Радченко-Федоров завершилась влучним ударом останнього у порожні ворота – 3:0. Завершальну крапку у матчі поставив Дорошенко на 80 хвилині гри. Півзахисник отримав чудову передачу з глибини, після чого опинився сам перед голкіпером та спокійно його переграв – 4:0. У підсумку 4:0 – «Колос» впевнено здобуває третю поспіль перемогу.