U-19. «Колос» — «Атлетик» — 8:0

В шостому турі чемпіонату України серед юніорів ковалівці завдали нищівної поразки одеському «Атлетику».

«Колос»«Атлетик» (Одеса) — 8:0 (4:0)

6 тур. 17 жовтня. Ірпінь. «Чемпіон». 80 глядачів.

«Колос»: Клімов (Котовий, 46), Альянов, Коваленко (Кірик, 71), Чушенко, Ямковий (Фільчаков, 35), Кошляк (Черних, 46), Дорошенко (Радченко, 62), Нагорнюк (Ахмедзаде, 46), Шиндир, Деряпа, Гида (Шевченко, 66).

Головний тренер: Андрій Костенко.

Голи: Гида (13), Дорошенко (25, 49), Деряпа (41, 44), Ахмедзаде (54, 89), Радченко (64).

«Колос» воістину неймовірно провів першу половину зустрічі, зробивши істотний заділ для шостої перемоги в національному чемпіонаті. Дебютний гол в поєдинку став наслідком чудової взаємодії Нагорнюка та Гіди. Перший по-господарськи зберіг м’яч для свого партнера, а другий, обійшовши захисників, потужним ударом доправив «смугастого» до сітки воріт — 1:0. Всередині першого тайму ковалівські юніори забили вдруге. Швидкісний Дорошенко на підступах до штрафного майданчика обікрав захисника, який розгубився в доволі простій ситуації, і покотив м’яча у дальній від голкіпера кут… Та й узагалі, одесити лише й те робили, що безнадійно спостерігали за перспективними атаками номінальних господарів поля. Ковалівці ж куражилися, як могли, вправно відправляючи м’яча до воріт суперника. Зокрема, наприкінці першого тайму настав зоряний час Дениса Деряпи. Він оформив дубль упродовж трьох хвилин ігрового часу. Спершу він обернув у гол передачу Арсентія Дорошенка, а після цього втілив у забитий м’яч передачу від Станіслава Нагорнюка. 4:0.

В другому таймі ситуація на ігровому майданчику не змінилися — порядкували ковалівці. Свою вищість над своїм суперником вони вчергове підтвердили на п’ятдесят четвертій хвилині зустрічі, коли відзначився Дорошенко, зробивши рахунок 5:0.  Ще за п’ять хвилин «Дора» асистував Ахмедзаде — 6:0. Проте, й за такого рахунку футболісти «Колоса» не зупинилися. Вони прагнули зробити свою перемогу більш переконливішою. І, що головне, свого вони домоглися! «Атлетик» пропустив ще двічі — після ударів Радченка і Ахмедзаде, і зазнав найбільшого фіаско в поточному сезоні — 8:0… А «Колос», навпаки, записав до свого активу найбільшу перемогу в чемпіонатах України.