U-19. «Колос» — «Чемпіон» — 2:0

У восьмому турі чемпіонату України серед юніорів (U-19) ковалівці на своєму полі переконливо обіграли столичних «чемпіонів».

U-19. «Колос» (Ковалівка) — «Чемпіон» (Київ) — 2:0 (1:0)
Восьмий тур. 31 жовтня. Ірпінь. «Чемпіон». 100 глядачів.
Арбітр: Голіцин (Київ).
«Колос»: Котовий, Альянов, Коваленко, Фільчаков, Чушенко, Кошляк, Дорошенко, Радченко (Шевченко, 77), Федоров, Шиндир, Гида (Деряпа, 88). Тренер: Костенко.
Голи: Кошляк (7), Дорошенко (59).

Ковалівці звітний матч розпочали без особливої розвідки і вже на сьомій хвилині повели у рахунку. Це Кошляк матеріалізував у гол штрафний удар, призначений арбітром перед карним майданчиком «чемпіонів». Ковалівець розважливо пробив у дальній кут в той час як голкіпер застиг на лінії. В другій третині першого тайму Кошляк мав забивати вдруге. Але на цей раз м’яч після удару ковалівця пройшов повз ворота.
На старті другого тайму футболісти «Колоса» свою перевагу подвоїли. Федоров, вдало зорієнтувавшись у ситуації, з правого флангу прострілив у зону одинадцятиметрової позначки, де своєчасно відкрився Дорошенко. А «Дора» спрямував м’яча у ціль. 2:0. Після цього чудову можливість відзначитися змарнував Гида. Його постріл з близької відстані прийшовся у «молоко». Також загрожував воротам «Локомотива» Шевченко, але й після його удару м’яч полетів за межі поля.

2:0 — «Колос» повертає собі втрачені позиції в чемпіонаті України, піднявшись з вісімнадцятьма очками на третю сходинку турнірної таблиці. Нагадаємо, що лідирує в змаганнях столична «Оболонь-Бровар», в активі якої 21 бал. Другою йде «Зміна-Оболонь» — 20 очок…