U-19. «Колос» — ДЮСШ-15 — 3:1

Ковалівці в перенесеному матчі десятого туру чемпіонату України на чужому полі обіграли ДЮСШ-15.

«Колос» — ДЮСШ-15 (Київ) — 3:1 (1:0)

Перша ліга. 10-й тур. 28 листопада. Київ. ДЮСШ-15. 100 глядачів.

Головний арбітр: Галіцин Роман (Київ).

«Колос»: Котовий, Альянов, Коваленко, Фільчаков, Чушенко, Рожко, Дорошенко (Кузнєцов, 90), Шевченко (Шиндир, 64), Радченко (Салабай, 90), Федоров (Удовіка, 85). Запасний: Кувшинкін. Головний тренер: Костенко Андрій.

Голи: Дорошенко (21), Федоров (65), Гида (77) — Єрмак (49).

«Колос» звітну зустріч, що за домовленістю представників відбулася на домашній арені ДЮСШ-15, розпочав досить активно. Вже на другій хвилині чудову нагоду, щоб розпечатати ворота киян отримав Гида. Проте з його ударом голкіпер впорався, накривши м’яча в правому від себе куті. Однак, незважаючи на всі намагання голкіпера столичної команди зберегти свої ворота в недоторканості, саме ковалівці першими повели в рахунку.  Альянов навісив у штрафний майданчик з правого флангу, м’яч, оминувши двох гравців,  прилетів до Дорошенка, який прицільним ударом в один дотик відправив смугастого в сітку воріт. 1:0. Та на цьому першотаймові прикрості для столичних футболістів не закінчилися. За декілька хвилин до антракту голкіпер ДЮСШ-15 Куцик завалив на вході до карного майданчика ковалівця Федорова і отримав від арбітра пряму червону картку, залишивши свою команду в чисельній меншості…

Утім, незважаючи на кадрові труднощі, в дебюті другого тайму кияни відігралися. Матвієнко віддав передачу на Єрмака, який відкрився на правому фланзі наступу, а той, спуртувавши від захисників «Колоса»,  виграв дуель у Котового і відправив сферу в дальній кут воріт — 1:1.

Ковалівці, однак, втрачати очки в матчі із знекровленим суперником не збиралися, відзначившись ще двома голами. На шістдесят п’ятій хвилині Федоров, завдавши прицільного удару головою, увінчав голом передачу Шиндира, а ще за десять хвилин у воротах ДЮСШ-15 відзначився Гида, який опинився в потрібний час в потрібному місці — 3:1.

«Колос» завершує першу половину сезону на другому місці.

Становище команд в другій групі чемпіонату України станом на 28 листопада 2018 року.