U-19. «Колос» – «Локомотив» – 2:0

У четвертому турі юнацької першості України ковалівський «Колос» здолав столичний «Локомотив».

«Колос» (Ковалівка) — «Локомотив» (Київ) — 2:0 (1:0)

4 тур. 03.10.18. Ірпінь. «Чемпіон». 100 глядачів.

«Колос»: Котовий, Альянов, Фільчаков, Анніч, Чушенко, Рожко, Дорошенко, Шиндир, Федоров, Радченко, Гида.
На заміну виходили: Ахмедзадзе, Кошляк, Шевченко, Черних, Деряпа, Нагорнюк.
Головний тренер: Андрій Костенко.

Голи: Федоров (40), Дорошенко (72).

У четвертому турі першості України серед юніорів (U-19) підопічні Андрія Костенка на своєму полі приймали принципового для себе суперника – столичний «Локомотив».

З самого початку поєдинку ковалівці взялись доводити статус фаворита поєдинку. Підопічні Андрія Костенка виглядали досить активними, у той час як суперник намагався діяти на контратаках. Однак забити м’яч господарям вдалось лише наприкінці першого тайму: Дорошенко навісною передачею вивів на ударну позицію Федорова, голкіпер гостей вийшов з воріт перехоплювати м’яч, але півзахисник «Колоса» першим опинився на м’ячі та перекинув голкіпера, спрямувавши м’яч у порожні ворота – 1:0. Гол у роздягальню ще більше запалив ковалівців. На другий тайм підопічні Андрія Костенка вийшли з метою ще більше дотиснути суперника. Свіжий Ахмедзадзе, який вийшов на поле по перерві, неодноразово мав подвоювати рахунок у зустрічі, однак півзахисникові не щастило. Крапку у матчі точним ударом поставив Дорошенко: ковалівці провели чудову комбіновану атаку правим флангом, партнери по команді знайшли вільного Арсентія, який опинився впритул з воротами та спокійно переправив м’яч у сітку – 2:0. У підсумку 2:0 – чергова, четверта впевнена перемога