U-19. «Колос» — «Оболонь-Бровар» — 1:0

У тринадцятому турі національної першості ковалівці здолали «Оболонь-Бровар» завдяки друготаймовому голу Ахмедзаде .

Першість України. Перша ліга. U-19. Група 2. Тринадцятий тур

«Колос» — «Оболонь-Бровар» (Ковалівка) — 1:0 (0:0)

20 березня. Ірпінь. «Чемпіон». 100 глядачів

Арбітр: Гончарук (Київська область)

«Колос»: Клімов, Альянов, Фільчаков, Чушенко-К, Кірік, Рожко, Кошляк, Сорокін (Нагорнюк, 79), Радченко, Шиндир (Олійник, 64), Ахмедзаде (Кузнєцов, 87). Тренер: Андрій Костенко.

Гол: Ахмедзаде (47).

Лідери групи «2» першості України серед юніорів — «Колос» та «Оболонь-Бровар» — були гідні один одного і продемонстрували безкомпромісний футбол. Це при тому, що ковалівці зіграли без основного стрільця — Дорошенка з представницької команди; і не дорахувалися Гіди та Федорова, які продовжують відновлювалися після травм.

У першому таймі ближчими до голу були «пивовари», серед яких виокремлювалися Дерев’яго та Барбунов. Обоє мали у своєму розпорядженні по одному перспективному моменту, але довести справу до кінця не змогли. Натомість, у ковалівців непогану нагоду, щоб засмутити голкіпера оболонців Коломійця, мав Радченко. Він мітив у верхній кут оболонських воріт ударом майже від бічної лінії, але страж воріт цей задум ковалівця розгадав.

Рахунок в матчі змінився на сорок сьомій хвилині. Рожко віддав передачу на хід Ахмедзаде, той увійшов до карного майданчика, залишив глядачами двох захисників і пробив у протихід голкіперові — 1:0 на користь «Колоса». Оболонці ж у другому таймі запам’яталися пострілом Дерев’яго, після якого м’яч полетів у поперечку, і непоганою атакою правим флангом, яку голом намагався завершити Аракелян.

«Колос» вдруге в сезоні тріумфує над «Оболонню-Бровар», не пропустивши м’яча до своїх воріт (першоколова зустріч завершилася з рахунком 2:0), завдяки чому виходить на перше місце своєї групи: обидва колективи мають у своєму активі по 31 очку, але за додатковими показниками переважають ковалівці.