U-19. «Полісся» — «Колос» — 0:1

Юніори «Колоса» розпочали друге коло національної першості з виїзної перемоги над житомирським «Поліссям».

Чемпіонат України U-19. Перша ліга. Друга група

«Полісся» (Житомир) — «Колос» (Ковалівка) — 0:1 (0:1)

12-й тур. 13 березня. Житомир

«Колос»: Клочай, Шакун, Альянов, Козленко, Чушенко, Рожко, Кошляк, Сорокін, Олійник, Радченко, Ахмедзаде. На заміну виходили: Кірик, Сягровський, Коваль. Тренер: Андрій Костенко.

Гол: Шакун.

Ковалівці господарювали на полі житомирського стадіону беззаперечно, забезпечивши собі переможний результат вже у першотаймовому відрізку. Вирішального удару в середині першої сорокап’ятихвилинки завдав новачок «Колоса» Шакун, який виявився найрозважливішим біля чужих воріт після того,  як голкіпер «Полісся» відбив пенальті від Сорокіна — 1:0. Могли футболісти «Колоса» піти на перерву з двозначною різницею у рахунку, але свої нагоди для взяття воріт суперника вони не реалізували. Зокрема, схибив з позначки капітан ковалівців Чушенко…

У другому таймі ковалівці також значно переважали суперника в класі гри. От тільки цього разу відзначитися їм не вдалося. Склалося враження, що фортуна повністю відвернулася від ковалівської команди… Зокрема, дивом не поцілили у ворота «Полісся» Ахмедзаде та Радченко, максимально близьким до можливого успіху був Коваль. Господарі поля, натомість, подібною активністю біля володінь Клочая не запам’яталися. Не в останню чергу через те, що вдало на підступах до свого карного майданчика зіграли оборонці «Колоса», які зуміли  перекрити кисень цілеспрямованим форвардам «Полісся» навіть тоді, коли наприкінці матчу опинилися у напрочуд важкому становищі, пов’язаному з вилученнями Козленка та Ахмедзаде.

1:0 — «Колос» здобуває важливу перемогу над «Поліссям» і продовжує гонитву за «Оболонню-Бровар», яка випереджає ковалівців усього на три очки.