U-21. “Колос” – “Карпати” 0:1

У матчі 20-го туру молодіжного Чемпіонату України наша команда «Колос» U-21 поступилася з рахунком 0:1 дублю львівських «Карпат».

Всі карти нашому тренерському штабу сплутало раннє вилучення голкіпера ковалівців Антона Котового вже на 8-й хвилині зустрічі. Після непорозуміння з захисником наш воротар зіграв руками за межами карного майданчику і арбітр зустрічі Геннадій Серпутько показав Котовому червону картку.

Замість Антона тренеру молодіжки «Колосу» Андрію Костенку прийшлося випускати резервного голкіпера Артему Денегу, який замінив форварда Станіслава Коваля.

Наші хлопці гідно трималися майже увесь перший тайм, і навіть небезпечно контратакували, проте прикро пропустили вже у компенсований час — Василь Руніч прийняв м’яч після прострілу з лівого флангу та переграв наш захист — 0:1.

У другій половині гості, користуючись чисельною більшістю, мали суттєву територіальну перевагу, але гравці «Колосу» мужньо тримали оборону. Особливо гаряче було на 74-й хвилині, коли біло-зелені заробили небезпечний штрафний перед лінією штрафного майданчику. Після серії рикошетів м’яч полетів вище воріт Денеги.

До кінця гри рахунок у матчі не змінився, тож у дублю «Колосу» після 18 проведених матчів залишилося 12 очок у турнірній таблиці чемпіонату.

Наступну гру хлопці Андрія Костенка проведуть у понеділок, 2 березня проти молоді київського «Динамо». Початок гри на базі «Динамо» у Конча-Заспі — о 13:00.

27.02.2020; м.Біла Церква, стадіон «Зміна», 13:00