U-21. «Ворскла» — «Колос» 3:3

29 листопада 2019р. 13:00. с.Копили. НТБ «Полтава». 100 глядачів

Чемпіонат U-21. 16-й тур

U-21. «Ворскла» — «Колос» 3:3

Голи: Тарадуда (5), Мкомола (79), Білий (90-пен.) – Сорокін (17), Бондаренко (48), Коваленко (69-пен.)

Попередження: Чуєв (23), Каневцев (52), Стрижак (65), Білий (76) – Ільїн (4), Рожко (82), Сорокін (90+3)

Вилучення: Немає

«Ворскла»:  Каневцев (к), Чуєв, Тарадуда, Мельничук, Биков, Стрижак (Посєвкін, 69), Мамро (Мкомола, 57), Білий, Черткоєв (Кравчук, 77), Козиренко, Галата.

Запасні: Солобчук, Дубко, Гаджук, Куценко.

Тренер – Віталій Косовський

«Колос»: Котовий, Коваленко, Шакун, Чушенко (к), Рожко (Шевченко, 87), Цикало, Мігунов (Джемаль, 46), Ільїн, Федоров (Шиндир, 64), Сорокін, Ахмедзаде (Бондаренко, 46)

Запасні: Клімов, Шамич, Хучбаров.

Тренер – Андрій Костенко

Арбітр – Олександр Дердо

Асистенти: Олександр Корнійко, Олександр Холодинський

4-й арбітр – Денис Сердюк

Спостерігач – Ігор Покідько

У звітному турі ковалівці вирушили в гості до одного зі лідерів молодіжної першості. Початок матчу був для «Колоса» не найкращим, адже вже на 5-й хвилині Котовому довелось виймати м’яч з сітки власних воріт. Але нашим хлопцям дуже швидко вдалось зрівняти рахунок, класний удар з-за меж штрафної вдався Сорокіну. За нічийного рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі Олександр Бондаренко відзначився чудовим пострілом зі штрафного – 1:2. А закріпив успіх «Колосу» Ілля Коваленко, який реалізував пенальті за порушення проти Ільїна – 1:3. Нажаль, втримати цю перевагу не вдалось. Наприкінці матчу господарям вдалось забити два м’ячі, один з яких з пенальті на 90-й хвилині і врятувати гру.