Вболівальники повертаються на трибуни!

Вболівальники повертаються на трибуни!

Радісна звістка прийшла сьогодні до футбольних вболівальників.

17 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України було проголосовано внесення змін до деяких актів КМУ. Відповідно до цих змін дозволяється відвідування спортивних заходів з певними обмеженнями.

Однак все залежатиме від того, в якій із чотирьох зон за рівнем епідеміологічної небезпеки перебуватиме регіон. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, країна переходить до “жовтої” карантинної зони (рішення вступає в силу 24 лютого), що дозволить фанатам знову вживу підтримувати свої команди.

Відповідно до постанови Кабміну з 18 лютого в Україні дозволяється проведення офіційних спортивних заходів, а також матчів командних ігрових видів спорту професійних клубів з глядачами – із заповнюваністю арен не більше ніж 50% місць. Крім того, обов’язковими умовами стануть дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних норм і проведення щоденного контролю за станом здоров’я спортсменів.

***

Таким чином, матч 16-го туру Favbet Ліги, в якому “Колос” на своєму стадіоні прийматиме львівський “Рух”, зможуть відвідати 2500 вболівальників, саме така кількість становить 50% від загальної кількості глядацьких місць на стадіоні “Колос”.

Матч “Колос” – “Рух” відбудеться у Ковалівці 27-го лютого. Початок о 19:30.

***

Щодо реалізації квитків на цю гру, буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та за офіційними сторінками клубу у соціальних мережах.

Вартість квитка, як завжди, символічна і буде складати всього 1 гривню, шоб кожен бажаючий мав можливість на власні очі побачити гру улюбленої команди.