Вдалий переможний уїк-енд наших юнацьких команд Академії «Колосу»

Вдалий переможний уїк-енд наших юнацьких команд Академії «Колосу»

У чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ), в якій беруть участь чотири команди Академії «Колос», були зіграні матчі 3 туру.

 

 

«Колос» U-17 розбив на виїзді чернігівську «Десну» 4:2 (у наших двічі відзначився Савчук, по голу провели Решетар та Пархоменко) і після трьох турів ділить першу сходинку з командою «Юність» (Чернігів). У лідерів по 7 набраних очок. У 4-му турі ковалівці зіграють у гостях проти житомирського «Полісся».

 

Також переміг у третьому турі і «Колос» U-16, який переграв столичну «Спарту» 3:1 (забили м’ячі Охріменко, Григор’єв та Левши). Після двох зігранних матчів (ковалівці один тур пропустили) наші хлопці набрали чотири бали, а у наступному турі зіграють проти КДЮСШ «Чемпіон» (Київ).

 

Єдина команда, яка на жаль поступилася цього уїк-енду, «Колос» U-15. Хлопці програли у Чернігові «Десні» 0:3. Після трьох турів у наших п’ятнадцятирічних юнаків три набрані бали у турнірній таблиці, а наступний матч вони проведуть у Житомирі проти «Полісся».

 

«Колос» U-14 та «Спарта-Київ» зіграли внічию 0:0, і після 3-го туру юні ковалівці набрали два очки. Наступна гра — найближчими вихідними проти КДЮСШ «Чемпіон» (Київ).

 

У Чемпіонаті Києва гравці «Колосу» 2014 року народження здобули дві перемоги — 8:2 над «Подолом» та 4:2 над «Столицею».

 

Хлопці 2011 р.н. також виграли два матчі – 7:1 зі «Спартою» та 8:3 з командою «ДЮСШ-26».

 

Дві перемоги і у «Колоса» (2010 р.н.) – 4:1 над «ДЮСШ-26», та 1:0 над вишгородською «Чайкою».

 

Також звитяга в активі і наших юнаків 2009 року народження, які переграли «Чайку» 3:1.