Віталій Гавриш: «Екзамен ми провалили»

Віталій Гавриш: «Екзамен ми провалили»

Після матчу короткі флеш-коментарі різним ЗМІ дали гравці та головний тренер ФК «Колос» 

 

Руслан Костишин зробив акцент на відсутності досвіду футболістів у подібних матчах, про що і сказав телеканалу «Футбол»: «Брак досвіду, пропускати такі м’ячі в компенсований до першого тайму час. При тому, що наш воротар на 45-й хвилині поспішав вводити м’яч у гру. Гадаю, що команди з досвідом цей рахунок (1:1 перший тайм, авт.) зберігали би». 

Євгеній Морозко у своєму коментарі віділив перший тайм: «Перший тайм у нас вийшов, а от другий ні. Індивідуальні помилки. Це Прем’єр-Ліга і тут за це карають». З ним також погодився і Вадим Мілько, акцентувавши гру команди саме на  першому таймі: «Перший тайм, я вважаю, ми провели непогано і були швидкі атаки, але пропустиили необов’язкові голи». Відповідаючи на питання «2+2», щодо екзаменатора від учасника Лігі-Європи, яким є «Зоря», капітан «Колосу» Віталій Гавриш сказав: «Так, свого роду сьогодні у нас був екзамен, який ми провалили».

 

Нагадаємо, що у 3-му турі УПЛ, який відбувся 11 серпня «Колос» поступився вдома луганській «Зорі» з рахунком 3:1. Наразі ковалівська команда посідає 5-те місце, маючи в своєму активі 6 очок. Стільки ж очок у «Динамо» та «Десни.

У 4-му турі «Колос» зіграє в Чернігові проти «Десни», 17 серпня. А в рамках 5-го туру 24 серпня прийме на «Оболонь Арені» полтавську «Ворсклу».