Волинець та Костишин увійшли до збірної відкриттів УПЛ

Волинець та Костишин увійшли до збірної відкриттів УПЛ

Портал Football.ua оприлюднив свою версію символічної збірної УПЛ за підсумками першої частини сезону, яка складається з гравців, що здивували своєю грою найбільше.

Воротар: Євген Волинець (“Колос”)

Українські команди, як і багато інших, покладаються на голкіперів з досвідом гри в УПЛ, яких в нашому футболі досить багато.
Але Колос вирішив зробити ставку на Волинця, який вийшов разом з командою з Першої ліги до УПЛ. Страж воріт виправдав довіру.
Звичайно, команда пропускає досить багато, але до Волинця ніяких питань не виникає.
Вихованець “Динамо” стрибучий і має відмінну реакцією, яка не раз дозволяла рятувати свою команду від неприємностей. Як підсумок першої частини сезону для Євгена – визнання кращим гравцем листопада та грудня за думкою уболівальників “Колосу”.

Лівий півзахисник: Денис Костишин (“Колос”)

Одразу варто внести поправку і сказати, що зліва у півзахисті Денис в цьому сезоні не грав, а виходив на поле на позиції атакуючого центрального півзахисника. Денис Костишин, як і весь “Колос”, дуже здорово стартував, але ближче до зимової перерви здав обороти. Проте, молодий півзахисник встиг вразити своїми швидкісними даними, різкістю і напором. Уболівальники “Колосу” чудово пам’ятають його яскраві, а головне важливі голи у ворота суперника. Денис також двічі визнавався уболівальниками кращим гравцем місяця – у вересні та жовтні.
Дуже шкода, що Костишин отримав серйозну травму, але чекаємо його повернення і яскравої гри вже в другій половині сезону.

 

Також до символічної збірної футболістів-відкриттів потрапили:

Правий захисник: Додо (“Шахтар”)

Центральний захисник: Євгеній Чеберко (“Зоря”)

Центральний захисник: Денис Попов (“Динамо”)

Лівий захисник: Роман Вантух (“Олімпік”/”Олександрія”)

Правий півзахисник: Богдан Леднєв (“Зоря”)

Центральний півзахисник: Дмитро Іванисеня (“Зоря”)

Центральний півзахисник: Єгор Назарина (“Карпати”)

Центральний нападник: Олександр Філіппов (“Десна”)

Центральний нападник: Захеді Шахаб (“Олімпік”)

Головний тренер: Вісенте Гомес (“Олімпік”)