Календар сезону 2020/2021: «Колос» стартує 21 серпня грою проти «Шахтаря»!

Календар сезону 2020/2021: «Колос» стартує 21 серпня грою проти «Шахтаря»!

Згідно з планом-календарем, чемпіонат УПЛ сезону-2020/2021, в якому візьмуть участь 14 команд, розпочнеться 21 серпня 2020 року (базова дата 1-го туру). Турнір відбудеться у два кола, в один етап. Базова дата завершального, 26-го туру — 15 травня 2021 року. У стартовому турі наш «Колос» зіграє проти донецького «Шахтаря» на полі НСК «Олімпійський». Цей матч відбудеться у п’ятницю 21 серпня о 19:00. У другому турі 12 вересня ковалівці приймуть «Львів». 

 

До вашої уваги календар першого кола Favbet Ліги сезону 2020/2021 із затвердженими датами:

 

1-й тур (21-23.08.2020)

Шахтар — Колос (21.08.2020 19:00)

Олімпік — Динамо

Десна — Зоря

Олександрія — Маріуполь

Інгулець — Дніпро-1

Ворскла — Рух

Львів — Минай

 

2-й тур (12.09.2020)

Рух — Шахтар

Десна — Динамо

Зоря — Маріуполь

Колос — Львів

Минай — Олександрія

Дніпро-1 — Олімпік

Ворскла — Інгулець

 

3-й тур (19.09.2020)

Зоря — Шахтар

Динамо — Львів

Інгулець — Десна

Рух — Колос

Олександрія — Ворскла

Дніпро-1 — Маріуполь

Олімпік — Минай

 

4-й тур (26.09.2020)

Шахтар — Олімпік

Минай — Динамо

Львів — Зоря

Десна — Рух

Колос — Інгулець

Олександрія — Дніпро-1

Ворскла — Маріуполь

 

5-й тур (03.10.2020)

Десна — Шахтар

Динамо — Зоря

Колос — Маріуполь

Олімпік — Олександрія

Дніпро-1 — Ворскла

Рух — Львів

Інгулець — Минай

 

6-й тур (17.10.2020)

Шахтар — Львів

Рух — Динамо

Зоря — Колос

Дніпро-1 — Десна

Олександрія — Інгулець

Минай — Маріуполь

Олімпік — Ворскла

 

7-й тур (24.10.2020)

Ворскла — Шахтар

Динамо — Олександрія

Зоря — Рух

Десна — Олімпік

Колос — Минай

Львів — Дніпро-1

Інгулець — Маріуполь

 

8-й тур (31.10.2020)

Шахтар — Маріуполь

Дніпро-1 — Динамо

Інгулець — Зоря

Олександрія — Десна

Колос — Олімпік

Львів — Ворскла

Минай — Рух

 

9-й тур (07.11.2020)

Динамо — Шахтар

Зоря — Ворскла

Десна — Минай

Дніпро-1 — Колос

Олександрія — Львів

Олімпік — Маріуполь

Рух — Інгулець

 

10-й тур (21.11.2020)

Шахтар — Олександрія

Інгулець — Динамо

Олімпік — Зоря

Десна — Львів

Ворскла — Колос

Минай — Дніпро-1

Рух — Маріуполь

 

11-й тур (28.11.2020)

Дніпро-1 — Шахтар

Динамо — Ворскла

Минай — Зоря

Колос — Десна

Олександрія — Рух

Львів — Маріуполь

Інгулець — Олімпік

 

12-й тур (05.12.2020)

Шахтар — Минай

Маріуполь — Динамо

Зоря — Дніпро-1

Десна — Ворскла

Колос — Олександрія

Олімпік — Рух

Львів — Інгулець

 

13-й тур (12.12.2020)

Інгулець — Шахтар

Динамо — Колос

Олександрія — Зоря

Десна — Маріуполь

Рух — Дніпро-1

Олімпік — Львів

Ворскла — Минай