ЗФФК. «Колос» U-19 — «Чемпіон» (Київ) — 2:0

Ковалівські юніори у стартовому матчі групового етапу Зимового фестивалю футболу Київщини обіграли столичний «Чемпіон».

ЗФФК. Перший тур

«Колос» U-19 — «Чемпіон» (Київ) — 2:0

20 лютого. Вишневе

«Колос» U-19 (стартовий склад): Клімов, Альянов, Фільчаков, Козленко, Чушенко, Радченко, Рожко, Кошляк, Шевченко, Деряпа, Ахмедзаде. Тренер: Андрій Костенко.

Голи: Кошляк (17), Ахмедзаде (58).

Підопічні Андрія Костенка ознаменували свій дебют у зимовому обласному фестивалі футболу яскравою та переконливою перемогою над київським «Чемпіоном», що його очолює Анатолій Сіденко. Ковалівці змістовно провели обидва тайми, у кожному з яких взяли ворота суперника. На п’ятнадцятій хвилині стартового відрізку рахунок відкрив Кошляк, який увігнав м’яча до сітки воріт «Чемпіона» прямим ударом зі стандарту, призначеним арбітром на підступах до карного майданчика. Після цього близькими до успіху були Радченко та Альянов, але жодному з них розвинути успіх біля воріт опонента не вдалося — «смугастий» пройшов повз ворота.

Другий тайм ковалівці розпочали у оновленому складі, задіявши на штучному газону вишнівського стадіону цілу низку переглядових та значно молодших футболістів. Утім, це не завадило «Колосу» повести гру першим номером і досягти переконливої перемоги. На п’ятнадцятій хвилині другого тайму Ахмедзаде вдало зіграв на добиванні після того, як голкіпер парирував удар Гіди — і рахунок став 2:0 на користь ковалівської команди. Власне, таким він протримався аж до фінального свистка…

У іншому матчі групи «А» «Сокіл» з Михайлівської Рубежівки взяв гору над «Зміною-Оболонь» — 6:0.

Свій наступний поєдинок на ЗФФК «Колос» проведе у неділю, 24 лютого, з київською командою «Зміна-Оболонь».

Зимовий фестиваль футболу Київщини. Група «А»