"Колос U-19" — бронзовий призер ЗФФК

Ковалівці здобули бронзові медалі Зимового фестивалю футболу Київщини, розгромивши у вирішальному матчі столичну ДЮСШ-15.

Андрій Костенко та його підопічні помітно переважали столичну ДЮСШ-15, диктуючи їй умови упродовж усього матчу. Добре збалансований «Колос» задав тон поєдинку на десятій хвилині, коли влучанням у ворота столичної команди відзначився Радченко, який вдало зіграв на добиванні. Ще за одинадцять хвилин свою розважливість біля володінь суперника проявив Сорокін. Він поцілив у ворота ДЮСШ-15 після прострілу з флангу. А риску під трумфом «Колоса» наприкінці першого тайму підвів той же Радченко. Він покарав суперника за недбалість в обороні, першим встигнувши на добивання. У другому таймі перебіг подій на футбольному полі вишнівського стадіону «Центральний» не змінився.
3:0 — «Колос» тріумфує над ДЮСШ-15 і виграє бронзові прем’єрного футбольного турніру, організованого Київською обласною державною адміністрацією та Українською асоціаціє розвитку дитячого та юнацького футболу. Зазначимо, що найкращим оборонцем турніру визнаний гравець «Колоса» Владислв Чушенко.

ЗФФК. Матч за третє місце. «Колос U-19» — ДЮСШ-15 (Київ) — 3:0
3 березня. Вишневе
«Колос U-19»: Клочай, Черних, Фільчаков, Козленко, Чушенко, Сіренко, Рожко, Кошляк, Сорокін, Деряпа,  Радченко. На заміну виходили: Коваль, Кузнецов, Кувшинкін, Нагорнюк.
Голи: Радченко (дубль), Сорокін.