«Зоря» 1:1 «Колос»: ковалівці знову проявили характер!

У матчі 6-го туру Favbet Ліги наш «Колос» зміг відібрати очки у луганської «Зорі», заробивши пенальті у компенсований арбітром час.

У першому таймі була рівна гра, хоча моменти, які виникали, не можна було назвати стовідсотковими.

Найкращий шанс відзначитися у наших був на 35-ій хвилині, коли ковалівці провели контратаку 2 в 1. Одначе, Олег Ільїн замість пасу на Морозка пробив по воротах Шевченка – голкіпер “Зорі” перевів м’яч на кутовий.

А перед самою перервою господарі відкрили рахунок, проте цей гол залишив неприємний присмак, який можна назвати у лапках “фейр-плей” від гравців “Зорі”. Травму отримав Оріховський, лави запасних обох команд вимагали вибити м’яч в аут, але господарі не звертали увагу на травмованого футболіста ковалівців, який лежав та просив допомоги, і провели швидку атаку – Кочергін розстріляв ворота Кучерука – 1:0.

У другому таймі Руслан Костишин вирішив освіжити гру своєї команди, випустивши на заміну Андрія Богданова (замість Оріховського) та Євгена Селезньова (замінив Володимира Лисенка). Пізніше керманич “Колоса” кинув у бій Дениса Костишина (вийшов замість Євгенія Морозка), а також Мамаду Данфа (замінив Олега Ільїна). Наші намагалися розхитати оборону луганської команди, але до вирішального удару справа не доходила. І на 78-ій хвилині наш тренерський штаб пішов у ва-банк. Замість атакувального хава Євгенія Смирного вийшов наш молодий форвард Євгеній Ісаєнко.

І у компенсований арбітром час ковалівцям посміхнулася Фортуна за старанність! Ісаєнко прокидував м’яч собі на хід, але м’ячик потрапив у руку Юрченку – червона картка для гравця “Зорі”! Євген Селезньов дуже впевнено пробив з точки і зрівняв результат!

У підсумку 1:1, “Колос” здобуває один заліковий бал у Запоріжжі, набирає 11 очок після шести ігор і у турнірній таблиці продовжує триматися у лідируючій групі.

Також відзначимо дві знакові події у цьому матчі – дебют в УПЛ нашого голкіпера Владислава Кучерука, а також перший забитий м’яч в офіційному матчі “Колоса” Євгена Селезньова.

Наступний матч команда Руслана Костишина проведе у неділю 25 жовтня. О 17:00 у Ковалівці ми будемо приймати “Минай”.

Відео-огляд матчу Зоря 1-1 Колос:

Favвet Ліга. Сезон 2020/2021. 6 тур

Запоріжжя. «Славутич-Арена». 17.10.2020, 19:30

«Зоря» (Луганськ) – «Колос» (Ковалівка) – 1:1 (1:0)

Голи: Кочергін (45) – Селезньов (90+3-пен.)

Попередження: Фаворов (29), Абу Ханна (44), Юрченко (46), Цвек (59)

Вилучення: Юрченко (90+2 – повторне попередження)

«Зоря»: 30.Шевченко Микита (К), 45.Фаворов Денис (5.А.Руфаті, 73), 15.Вернидуб Віталій, 20.Абу Ханна Йоель, 97.Циганікс Андрейс, 4.Цвек Ловро, 27.Назарина Єгор, 7.Кочергін Владислав, 80.Юрченко Владлен, 22.Кабаєв Владислав (50.Гринь Сергій, 75), 11.Гладкий Олександр

Запас: 23.Васіль Нікола, 6.Жуніор Рейс, 17.Чайковський Ігор, 90.Аллахяр, 10.Хомченовський Дмитро,  8.Луньов Максим, 9.Перович Михайло
Головний тренер – Скрипник Віктор
***
«Колос»: 31.Кучерук Владислав, 23.Кравченко Микита, 13.Гавриш Віталій (К), 6.Максименко Максим, 15.Чорноморець Олександр, 99.Задоя Євген, 48.Оріховський Павло (90.Богданов Андрій, 46), 8.Смирний Євгеній (19.Ісаєнко Євгеній, 78), 69.Ільїн Олег (94.Мамаду Данфа, 67), 10.Морозко Євгеній (22.Костишин Денис, 62), 7.Лисенко Володимир (11.Селезньов Євген, 46)
Запас: 71.Кучеренко Євгеній, 24.Зозуля Олексій, 14.Мілько Вадим
Головний тренер – Костишин Руслан

***

Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Асистенти арбітраЯрослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)

Четвертий арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.)

Спостерігач арбітражу: Ігор Ярменчук (Київ)

Делегат УАФ: Юрій Бондаренко (Херсонська обл.)