bg_staff

ЗАСУХА

АНДРІЙ

АНАТОЛІЙОВИЧ

Президент

Cоціальні мережі

Особова інформація

Дата народження

30.10.1986

Місце народження

с.Ковалівка

Громадянство

Україна

Біографія

 

Андрій Анатолійович Засуха (нар. 30 жовтня 1986, Ковалівка) – український бізнесмен, депутат, президент ФК «Колос» (Ковалівка), голова Київської Обласної Асоціації Футболу.
 
Народився та виріс на Васильківщині у селищі Ковалівка. Батько – Анатолій Засуха, Народний депутат України 2 скликання, екс-голова Київщини. Матір – Тетяна Засуха, Народний депутат України 3-6 скликань, Герой України.

У 2004 році з відзнакою закінчив ковалівську гімназію, після чого вступив до Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ), де отримав диплом за спеціальністю міжнародні економічні відносини (2005-2012). Згодом закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут.

У 2012 році Андрій Засуха створив футбольний клуб «Колос» (Ковалівка). Під його керівництвом «Колос» за 7 років пройшов шлях від аматорського рівня до найвищого дивізіону чемпіонату України –  Прем'єр-ліги, а 2020 року його команда дебютувала у Лізі Європи. Восени 2020 року відкрив новий сучасний стадіон на 5 тисяч глядачів, який відповідає усім нормам УЄФА. Також триває активне будівництво дитячої академії.  

10 лютого 2020 року був обраний головою Київської Обласної Асоціації Футболу. 
З 2020 року є депутатом Київської обласної ради від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання Батьківщина».
Активно займається благодійною діяльністю – необхідною допомогою медичним закладам та дитячим будинкам. 

Одружений. Має дружину Ірину та сина Андрія.

Президент