12 тур VBEТ Ліги: «Зоря» - «Колос» - 1:0

24.10.2021

У матчі 12-го туру VBET Ліги «Колос» мінімально поступився у Запоріжжі «Зорі» 0:1.

Початок матчу вийшов доволі акуратним з боку обох команд – ковалівці не форсували події, а луганчани приглядалися до «Колоса», пам’ятаючи, що у минулому сезоні переграти нашу команду їм жодного разу не вдалося. До того ж, лише у четвер футболісти Віктора Скрипника провели важкий виїзний матч Ліги Конференцій у Болгарії, тож виглядали відверто втомленими та повільними. За невисокого темпу господарі все ж таки вибухнули контратакою на 38-ій хвилині – після перехоплення у центрі поля від Хомченовського, атаку продовжив Булеца, а далі простріл Шахаба влучним ударом у ворота Кіріла Фесюна завершив Аллахяр – 1:0.

Наші перед самою перервою мали шанс зрівняти рахунок, коли Матія Ром з правого флангу прострілював у центр карного майданчику. Володимир Лисенко був відкритий на дальній стійці, але Матія його не помітив...

А у другому таймі «Зоря» продемонструвала найкращі зразки антифутболу, а гра нашої команди активізувалася з виходом на заміну Дениса Костишина. Атаки стали різноплановими, а окрім цього додалася швидкість. Ще більше напруги стало у воріт Дмитра Мацапури, коли на полі з’явився Ніка Сітчінава. Що правда, луганська команда могла спіймати нас на контратаках – одного разу гравці «Зорі» вибігли вшістьох на наших двох захисників, проте удар Гладкого було заблоковано; а пізніше Гладкий не реалізував вихід сам на сам, коли на його удар зреагував Фесюн.

Наприкінці поєдинку «Колос» організував навал на захист господарів, проте врятувати гру не зумів.

1:0 – «Зоря» перемагає і піднімається на четверту сходинку в турнірній таблиці, а у «Колоса» залишається 11 очок і одинадцята позиція. Наступний матч в чемпіонаті команда Сергія Кузнецова проведе у неділю, 31 жовтня. О 14:00 у Ковалівці приймаємо ПФК «Львів». Але перед цим, ковалівці проведуть поєдинок 1/8-ої фіналу Кубку України проти «Металіста» - гра пройде у Харкові в четвер 28 жовтня, стартовий свисток - о 19:30 (ця стадія складається з одного матчу).