27 тур. Динамо - Колос - 5:0

05.05.2024

5 травня "Колос" провів в Києві матч 27-го туру VBET Ліги 23/24 проти "Динамо", і цей поєдинок став дебютним для Олександра Поздєєва в якості виконуючого обов'язки головного тренера нашої головної команди.

Наші дуже якісно провели першу половину гри, яка завершилася внічию 0:0. Але у другому таймі кияни збільшили темп своєї гри та забили пʼять мʼячів у наші ворота.

Розпочалося все зі штрафного, після якого мʼяч влучив у Валерія Бондаренка та влетів у сітку Кіріла Фесюна. Згодом дальнім ударом відзначився Андрій Ярмоленко. Через хвилину столичні використали контратаку на вістрі якої опинився Віталій Буяльський.

Наш тренерський штаб намагався освіжити гру замінами, але динамівці на куражі забили ще двічі. Спочатку свій момент реалізував Владислав Кабаєв, а на 71-й хвилині Назар Волошин.

Вже у четвер, 9 травня, о 15:30 "Колос" зіграє в Ковалівці перенесену гру 15-го туру проти "Зорі".