30 тур. Зоря - Колос - 0:1. Нарешті перемога!

25.05.2024

У 30-му турі "Колос" переграв "Зорю" 1:0, і на мажорній ноті завершив чемпіонат 23/24!

Це перша перемога Олександра Поздєєва у якості головного тренера ковалівців.

Наші забили наприкінці першого тайму гол, який відмінили через офсайд. Олег Криворучко після розрізного пасу від Влада Велетня чітко пробив у нижній кут, але боковий рефері підняв прапорець. Повтор показав, що було "на тоненького", а ВАР на нашій грі не працював.

Але у другому таймі наші таки досягли свого. До того ж спрацювали і заміни нашого тренерського штабу. На 75-й хвилині після навісу Ільїна з правого флангу мʼяч далі відпасував Безбородько, а завершив гольову атаку Дієго!

Таким чином, "Колос" у чемпіонаті набрав 32 очки та посів підсумкове 11 місце.